لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 18 آبان ماه 1394 بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mahyar18

تاریخ درج: دوشنبه 18 آبان ماه 1394
من تقریبا چند ترمی هست که دارم تو موسسه ایرا اروپا درس میخونم. با توجه به اینکه قبلا جند جا دیگه رفته بودم و کلاساش دوست نداشتم به نظرم یکی از بهترین موسسات تهران همین موسسه . استاداش عالین و کلاساش خسته کننده نیست.

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مینا خدامی :آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --آیت الله کاشانی توسط مینا خدامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به دنبال یک اموزشگاه خوب میگشتم اموزشگاه های زیادی هم رفته بودم از روی تعریف شما ها به اموزشگاه ایده ال رفتم واقعا بابت نظرات مثبت و واقعیتون متشکرم چون همینطور که گفتید ایده ال ایرادی نداره و اگر هم مشکلی وجود داشته باشه مدیریت اینقدر قوی هست که سریعا ترتیب اثر میدند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سمانه قیاسی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سمانه قیاسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مکالمه ترکی استانبولی رو تو دانشفر گذروندم با تلفظ صحیح و خیلی بدردم خورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سروش دادفر : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سروش دادفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های آلمانیش حرف نداره بنظرم برای شروع زبان آلمانی بهترین انتخابه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار حداد : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط نگار حداد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزشگاهیه که تو چند تا آموزشگاه منطقه میشناسم نظم و نظارت و پیگیریشون عاله و هیچوقت باهاشون به مشکل برنخوردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا توکلی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط رضا توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کلاس های ترکیش خیلی راضی هستم کتاب جدید مکالمه شون خیلی خوب جواب میده بقیه کلاسها و اساتیدش رو هم همه تعریف میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانه خادم : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط ریحانه خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتیدش واقعا حرفه ای با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن مدیریت آموزش در هیچ آموزشگاهی اینقدر با تدبیر ندیدم تعیین سطح ها دقیق و تو کلاس همه شاگران در یک سطح هستن که هیچ وقت تلف شده ای حس نمیکنی 8 ترم اینجا میخونم واقعا راضی هستم و آماده شرکت در دوره های آیلتس هستم از تمامی کادر آموزش و بقیه همکاران که هیشه با آرامش و برخورد خوبشون برای پیشرفت من و بقیه شاگران نهایت همکاری رو داشتن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ایلیا عباسی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط ایلیا عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین نظارت و نظم رو تو دانشفر دیدم آموزشگاه های دیگه فقط بیزینسی کار میکنن اما دانشفر بهترین اساتید رو طوری آماده میکنن که فقط با سیلابس و دست پر سر کلاس میان و بهترین بهره رو میبریم و من تو مدت 5 ترمی که اینجا خوندم بخوبی تو مکالمه پیشرفت کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیمان بارز : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط پیمان بارز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های مکالمه زبان رو در دوره های فشرده با موفقیت گذروندم اساتید با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه میرزایی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط عاطفه میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه هام تو دانشفر دوره کودک و نوجوان رو میگذرونن خیلی از انتخاب این آموزشگاه راضی هستم هم اساتید و هم کادر خوب و برنامه ریزی منظم داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا جوادی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط مهسا جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های ترکی استانبولی استادش عالیه با لهجه نیتیو و کتابی که خودش معرفی کرده مکالمه خیلی سریع راه میافته رضایت کامل دارم دخترم همزمان از کودکی تا حال که دوره نوجوان رو میگذرونه خیلی راضیه جا داره از استاد خوبم همینطور از نظارت و پیگیری مدیران و مشاورین گرامی نهایت تشکر رو دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohamadi22 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط mohamadi22 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما از آکادمی نوبل خواستیم برامون مدرس زبان بفرستند شرکتمون تا بعد از ساعت کار کلاس آموزشی را تو محل کارمون برگزار کنیم. دوستان لطف کردند و مدرسی بی نظیر برامون فرستادند. با اینکه بعد از کار خیلی همگی خسته هستیم ولی ایشون با علاقه و تخصص ما را برای یادگیری زبان به وجد میارند. سایر همکارانمون هم قبلا تجربه استاد اعزامی از نوبل را داشتند و اونها هم تعریف می کردند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهداد آقایی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط مهداد آقایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زبان آلمانی 4 ترم گذروندم استاد بسیار عالی نظارت و پیگیری دقیق و خیلی تو مکالمه راه افتادم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط درسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های ترکی استانبولی خیلی عالیه استاش نیتیو وبا کتاب مکالمه آسان 7 اقلیم کار میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر roya : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط roya به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بهمن ۹۷ از سطح خیلی مبتدی دوره براشاپ مکالمه انگلیسی را تو آموزشگاه نوبل شروع کردم و تیر ۹۸ مکالمه تم کامل شد، از اون موقع تا آخر شهریور هم دوره ۲ ماهه آیلتسم را گذروندم و امتحان آیلتس را دادم. پریرور کارنامم اومد و ۷.۵ گرفتم... وای باورم نمیشد عالی عالی عالی. از نوبل و استادای خوبی که اونجا باهاشون کلاس داشتم ممنونم، همیشه سربلند و پابرجا باشید 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا قاضی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط علیرضا قاضی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای ترکی میام خیلی استاد خوبی داریم واقعا لحجه ی خوبی دارن چون خودشون ترکیه زندگی کردن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پرهام پاکدل : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط پرهام پاکدل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتیدش عالی هستن روی مکالمه خیلی کار میشه و تعیین سطح دقیق انجام میشه و همه تو کلاس هم سطح هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا مرادی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سمیرا مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید خیلی خوبی داره با سیلابس پیش میرن سوپروایزرش تو نحوه تدریسشون خیلی نظارت داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مجید توکلی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط مجید توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های ترکی استانبولی با استاد نیتیو خیلی مفید بود اولش یکم سخت بود اما نحوه تدریس بحدی خوب بود که خیلی زود راه افتادم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا پیروز : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط رضا پیروز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با وجود تکمیل ظرفیت کلاس هاش اونقدر تعیین سطح با دقت انجام میشه که سر کلاس وقت تلف شده نداریم نظارت خیلی دقیقه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا راد : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط علیرضا راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره های آیلتس رو گذروندم بسیار عالی تدریس شد واقعا از اساتید گرامی رضایت داشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا صادقی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سارا صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 4 ترم تو دانشفر زبان خوندم خیلی از نظم و برخورد کارکنان و اساتیدش راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسون : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط افسون به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از وقتى تو آموزشگاه نوبل كلاساى مكالمه انگليسى شروع كردم خودم تفاوت را احساس ميكنم، راضى هستم از آموزشگاه. 88562769 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آریا رادش : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط آریا رادش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین نظارت رو روی تدریس اساتیدشون دارن و روی مکالمه خیلی کار میشه و تو این 4 ماهی که تو دانشفر کلاس داشتم خیلی پیشرفت داشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آناهیتا رافعی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط آناهیتا رافعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید عالی با اکسنت نیتیو داره و نظارت روی روش تدریس نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا آریافر : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سمیرا آریافر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از هر نظر آموزشگاه خوبیه جای پارک مناسب هم داره پاسخگویی و مشاوره هم بخوبی انجام میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام اکبری : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط الهام اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است چندین آموزشگاه کلاس زبان گذراندم دانشفر واقعا متفاوته اساتیدش حرف ندارن و با سیلابس پیش میرن پاسخگویی و پشتیبانی هم خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام اکبری : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط الهام اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است چندین آموزشگاه کلاس زبان گذراندم دانشفر واقعا متفاوته اساتیدش حرف ندارن و با سیلابس پیش میرن پاسخگویی و پشتیبانی هم خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر payam 70 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط payam 70 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاس هاى آلمانى آموزشگاه نوبل فوق العاده هست الان كتاب اول و تموم كردم و چون دانشجوى شهرستانم برام مشاوره دادن كه آنلاين ادامه بدم واسه ترم بعديم، اينقدر كلاس هام خوب بود كه همه دوستامو معرفى كردم برن نوبل، البته برادرم هم كه مهاجرت كرده به آلمان الان داره B2 با استادش تو نوبل آنلاين ميخونه. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دارم براى آيلتس آماده ميشم و آموزشگاه نوبل میزم، هم از آموزشگاهم راضى ام هم از معلمم به همه اين آموزشگاه را توصيه ميكنم.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عطیه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط عطیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاس فرانسه نوبل كه عاليه سريع و با كيفيت درس میدن.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سالومه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط سالومه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاى كوتاه مدت مكالمه موسسه نوبل واقعاً واسه كسايى كه عجله دارن خيلى خوبه، البته من تو نوبل چند سال پيش آيلتس٧.٥ گرفتم و الان دارم خصوصی تو خونه زبان درس میدم ولى اکثر بچه هاى فاميلمون که همزمان تو نوبل آیلتس میخوندیم مهاجرت كردند و رفتند دوره هاى كوتاه مدت مكالمه موسسه نوبل واقعاً واسه كسايى كه عجله دارن خيلى خوبه، البته من تو نوبل چند سال پيش آيلتس٧.٥ گرفتم و الان دارم خصوصی تو خونه زبان درس میدم ولى اکثر بچه هاى فاميلمون که همزمان تو نوبل آیلتس میخوندیم مهاجرت كردند و رفتند 8856273888562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط رویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام، در حال حاظر كلاس آيلتس ميرم در آکادمی نوبل و دوستانم معرفى كردن كه خودشون هم اونجا خوندن و نمره ٧.٥ آكادميك گرفتند، واقعاً خيلى قوى هستند ، تا الان خوب یاد گرفتم و آرزو دارم مثل اونا بشم. مشاوره هاشونم تخصصى هست، قشنگ ١ ساعت وقت ميزارن برا مشاوره، تيمشون از نظر من حرفه اى هست، براى آيلتس تنها جايى هست كه ميتونم با جرات پيشنهاد بدم.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رامین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط رامین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من همیشه قدردان موسسه نوبل هستم که كمك كردن بچه هام در زبان موفق بشن و بتونن براى ادامه تحصيل پذيرش خوب بگيرن، از استاد خوبى هم كه براى من و خانمم هم انتخاب كردند ممنونم.88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا اکبری : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط تینا اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم رو دانشفر ثبت نام کردم کلاس هاش بازدهی خوبی داره وخیلی علاقمند شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اعظم سلطانی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط اعظم سلطانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مدیریت خوبی داره کلاس هاش با دوربین مدار بسته تحت نظارته استادهاش مراحل گزینش سختی رو طی میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا دادفر : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط رضا دادفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از هر نظر دانشفر آموزشگاه خوبیه با اینکه کلاس هاش کمی پرجمعیته اما خیلی تو مکالمه و اطلاعات عمومی زبان پیشرفت کردم استاداش هم حرف ندارن با سیلابس پیش میرن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما اقدسی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سیما اقدسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دو فرزندم رو دانشفر گذاشتم زبانشون خیلی پیشرفت داشته و بحدی علاقمند شدن که خودشون از من خواستن کارتون های زبان اصلی براشون بگیرم وسرگرمیشون شده تماشای فیلم و کارتون زبان اصلی و بازیهایی با فلش کارت یاد گرفتن حسابی سرگرم شدن امسال تابستون مشکل سرگرم کردن بچه ها رو دیگه ندارم و انگیزه پیدا کردم همون دانشفر کلاس زبان میرم و واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط فائزه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام، در حال حاظر كلاس آيلتس ميرم در آکادمی نوبل و دوستانم معرفى كردن كه خودشون هم اونجا خوندن و نمره ٧.٥ آكادميك گرفتند، واقعاً خيلى قوى هستند ، تا الان خوب یاد گرفتم و آرزو دارم مثل اونا بشم. مشاوره هاشونم تخصصى هست، قشنگ ١ ساعت وقت ميزارن برا مشاوره، تيمشون از نظر من حرفه اى هست، براى آيلتس تنها جايى هست كه ميتونم با جرات پيشنهاد بدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستم كلاس CAE را يه جا تموم كرده بود و براى مشاوره رفت نوبل من هم در جلسه مشاوره همراه. دوستم بودم، بعد تعيين سطح به دوستم گفتن میتونه آیلتس را شروع کنع ولی قبلش یک دوره جنع بندی داشته باشه تا چیزایی که فراموش گرده را به یادبیاره تا به دوره آیلتسش لطنه نخوره ، دوستم ناراحت شد و گفت اشتباه ميكنيد ولی من از مشاوره دقیقشون خوشم اومد و ثبت نام کردم. فرداش دوستم خودش رفت يه آموزشگاه دیگه به نام اندیشمندان و اونجا بهس گفتن يه كلاس آيلتس تست داره شروع ميشه و شما ميتونيد وارد اون كلاس بشيد، شروع کرد و بعد از ٦ ماه زحمت نمره اش شد٥.٥ و خیلی سرخورده شده. ولى من که از اون ضعیف تر بودم اومدم نوبل و تو ۵ ماه با یه دوره عمومی و بعدش آیلتس تونستم اورال ۷ را بگیرم و الان تو سفیر دارم زبان درس ميدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم حقیقت : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط مریم حقیقت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاداش مسلط و خیلی با لحجه نیتیو انتخاب شدن و تدریسشون عالیه نظارت دقیق رو تدریس اساتید دارن تو 6 ترمی که تو دانشفر بودم خیلی خوب پیشرفت کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای من علاقه مندی دخترام به زبان از خود زبان خوندن مهمتره. چون اگر علاقه داشته باشند تا آخر ادامه میدند و زبانشون را کامل می کنند ولی اگر زده بشند رها می کنند. خیلی تا حالا موسسه شون را عوض کردم و از بین جاهایی که رفتند موسسه نوبل بهترین بوده. چون هم به علاقه بچه ها توجه می کنند، هم معلم های حرفه ای و دوست داشتنی براشون می زارند و هم روی مکالمه و مهارت صحبت کردن انگلیسی بچه ها خوب کار می کنند. دخترام عاشق انگلیسی هستند و تو خونه هم خیلی وقتها با هم انگلیسی حرف می زنند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازلی عباسی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران محله --آیت الله کاشانی توسط نازلی عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اکرم خسروی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط اکرم خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تو کلاس هاش وقت هدر رفته نداره اصلا متوجه گذشت زمان نمیشی اونقدر که استاداش پرانرژی درس میدن مکالمه سریع راه میافته نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما ملکی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط نیما ملکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنظرم بهترین آموزشگاه زبانه اساتید باتجربه و باروحیه و نظارت سوپروایزرش حرف نداره از کلاس آلمانی و انگلیسی نهایت استفاده رو کردم واقعا ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جواد جورابچی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط جواد جورابچی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختر و پسرم رو بعد از بارها جابجایی گذاشتم دانشفر از هر جهت راضی هستم اساتید ومحیط خوب محیط پارک مناسب نظارت دقیق همه چیز عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آنیتا نظری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --آیت الله کاشانی توسط آنیتا نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از سطح مبتدي با آقاي عبادي كلاس رو شروع كردم باورم نميشه كه به اين رواني بتونم صحبت كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر موسوی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آلمانی زبان خیلی منسجم و زیبایی هست و با برنامه ریزی که موسسه نوبل برای ما انجام ااده و استاد خوبی که داریم به نظرمون زیبا تر و لذت بخش تر هم شده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا مقتدایی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --آیت الله کاشانی توسط مهسا مقتدایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاسهاي استاد عبادي رو به همه عزيزاني كه اين متن رو ميخونن پيشنهاد ميكنم واقعا عالي هستن ايشون مخصوصا تو زمينه مكالمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه محمدی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --آیت الله کاشانی توسط فائزه محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سه ماهه كه با استاد مهيار عبادي كلاس دارم ايشون واقعا هم خيلي با اخلاق هستن هم خيلي با سواد واقعا به ايشون افتخار ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان پروانه : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران محله --آیت الله کاشانی توسط مژگان پروانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سرعت پاسخگویی بالاست. کادر اداری خوبی دارند.اساتید عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار آیت الله کاشانی بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

02122361647

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

مکالمه تضمینی زبان انگلیسی در ۶ماه 
آیلتس تضمینی با جدیدترین کتابهای دانشگاه کمبریج 

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب بلوار فرحزادی خیابان حافظی پلاک ۲۲

تلفن: 02122361647

پنجشنبه 24 شهريور ماه 1401
مینا خدامی

تاریخ درج: پنجشنبه 24 شهريور ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --آیت الله کاشانی توسط مینا خدامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به دنبال یک اموزشگاه خوب میگشتم اموزشگاه های زیادی هم رفته بودم از روی تعریف شما ها به اموزشگاه ایده ال رفتم واقعا بابت نظرات مثبت و واقعیتون متشکرم چون همینطور که گفتید ایده ال ایرادی نداره و اگر هم مشکلی وجود داشته باشه مدیریت اینقدر قوی هست که سریعا ترتیب اثر میدند
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 9 بهمن ماه 1398
سمانه قیاسی

تاریخ درج: چهارشنبه 9 بهمن ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سمانه قیاسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

مکالمه ترکی استانبولی رو تو دانشفر گذروندم با تلفظ صحیح و خیلی بدردم خورد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 9 بهمن ماه 1398
سروش دادفر

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط سروش دادفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاس های آلمانیش حرف نداره بنظرم برای شروع زبان آلمانی بهترین انتخابه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 9 بهمن ماه 1398
نگار حداد

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط نگار حداد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین آموزشگاهیه که تو چند تا آموزشگاه منطقه میشناسم نظم و نظارت و پیگیریشون عاله و هیچوقت باهاشون به مشکل برنخوردم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
رضا توکلی

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط رضا توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از کلاس های ترکیش خیلی راضی هستم کتاب جدید مکالمه شون خیلی خوب جواب میده بقیه کلاسها و اساتیدش رو هم همه تعریف میکنن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
ریحانه خادم

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط ریحانه خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اساتیدش واقعا حرفه ای با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن مدیریت آموزش در هیچ آموزشگاهی اینقدر با تدبیر ندیدم تعیین سطح ها دقیق و تو کلاس همه شاگران در یک سطح هستن که هیچ وقت تلف شده ای حس نمیکنی 8 ترم اینجا میخونم واقعا راضی هستم و آماده شرکت در دوره های آیلتس هستم از تمامی کادر آموزش و بقیه همکاران که هیشه با آرامش و برخورد خوبشون برای پیشرفت من و بقیه شاگران نهایت همکاری رو داشتن ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 10 آذر ماه 1398
ایلیا عباسی

تاریخ درج: يکشنبه 10 آذر ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط ایلیا عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین نظارت و نظم رو تو دانشفر دیدم آموزشگاه های دیگه فقط بیزینسی کار میکنن اما دانشفر بهترین اساتید رو طوری آماده میکنن که فقط با سیلابس و دست پر سر کلاس میان و بهترین بهره رو میبریم و من تو مدت 5 ترمی که اینجا خوندم بخوبی تو مکالمه پیشرفت کردم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 آبان ماه 1398
پیمان بارز

تاریخ درج: جمعه 24 آبان ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط پیمان بارز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاس های مکالمه زبان رو در دوره های فشرده با موفقیت گذروندم اساتید با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن واقعا راضی هستم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 آبان ماه 1398
عاطفه میرزایی

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط عاطفه میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بچه هام تو دانشفر دوره کودک و نوجوان رو میگذرونن خیلی از انتخاب این آموزشگاه راضی هستم هم اساتید و هم کادر خوب و برنامه ریزی منظم داره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 آبان ماه 1398
مهسا جوادی

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --آیت الله کاشانی توسط مهسا جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاس های ترکی استانبولی استادش عالیه با لهجه نیتیو و کتابی که خودش معرفی کرده مکالمه خیلی سریع راه میافته رضایت کامل دارم دخترم همزمان از کودکی تا حال که دوره نوجوان رو میگذرونه خیلی راضیه جا داره از استاد خوبم همینطور از نظارت و پیگیری مدیران و مشاورین گرامی نهایت تشکر رو دارم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 820
بهترین آموزشگاه آرایشگری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 789
بهترین آموزشگاه نقاشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 آذر سال 1398
بوسیله لیلی
4 3364
بهترین آموزشگاه آیلتس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1141
بهترین آموزشگاه توریسم آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1023
بهترین آموزشگاه هتلداری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1240
بهترین آموزشگاه گردشگری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1154
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 آذر سال 1396
بوسیله صادقی
1 1634
بهترین لوازم قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
یکشنبه 18 مهر سال 1395
بوسیله payannameh
1 2160
بهترین مرکز اجاره خودرو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1162
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1290
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1135
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1244
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1452
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1131
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1130
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1248
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1216
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1011
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1146
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1194
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1262
بهترین پزشکان عمومی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1107
بهترین متخصصین ریه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1265
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1087
بهترین متخصصین قلب و عروق آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1082
بهترین روانپزشکان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1059
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1224
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1744
بهترین پلاستیک فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1133
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین کلانتری و اداره پلیس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1069
بهترین دفاتر پست آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1170
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1102
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 984
بهترین هتل ها و اقامت گاه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1145
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1091
بهترین نگارخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1096
بهترین کتابخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1376
بهترین تئاتر و تالار نمایش آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1055
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1089
بهترین دادسراهای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 922
بهترین ادارات و سازمان های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 965
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1120
بهترین مساجد و حسینیه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1128
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1398
بوسیله شعبانی
1 1569
بهترین دکوراسیون داخلی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
جمعه 27 تیر سال 1399
بوسیله سهرابی
4 3920
بهترین فرش فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1108
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1642
بهترین سمپاشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1038
بهترین شعبات مهر اقتصاد آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1302
بهترین شعبات بانک سینا آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1015
بهترین شعبات بانک سامان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1104
بهترین شعبات بانک پاسارگاد آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1195
بهترین شعبات بانک پارسیان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1289
بهترین شعبات بانک شهر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1090
بهترین شعبات بانک صادرات آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1076
بهترین شعبات بانک ملت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1054
بهترین شعبات بانک ملی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1136
بهترین پمپ بنزین های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1266
بهترین بیمارستان های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1139
بهترین فروشگاه های شهروند آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1058
بهترین صرافی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1135
بهترین موبایل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1096
بهترین پزشکان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
یکشنبه 25 آذر سال 1397
بوسیله سارا مرادی
1 1735
بهترین آموزشگاه های رانندگی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1179
بهترین گل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1303
بهترین بانک های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1301
بهترین بیمه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
شنبه 16 تیر سال 1397
بوسیله داوود موسی پور
1 1661
بهترین دفاتر اسناد رسمی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1173
بهترین ابزار فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1101
بهترین کارواش های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1365
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1329
بهترین لوازم التحریری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 976
بهترین خدمات کامپیوتری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1357
بهترین کافی نت و گیم نت های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1008
بهترین تاسیساتی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1068
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1392
بهترین کیف و کفش فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1149
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1261
بهترین خشکشویی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین خرازی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1378
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1137
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1059
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1080
بهترین نانوایی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1144
بهترین سوپرهای میوه و سبزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1116
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1086
بهترین مراکز خدمات نظافتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1350
بهترین مراکز زیبایی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
2 2626
بهترین مراکز ماساژ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1465
بهترین دارالترجمه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1315
بهترین مزون های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1250
بهترین تعمیرات مبلمان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1177
بهترین امداد خودروهای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1174
بهترین باشگاه ورزشی رزمی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1348
بهترین عطاری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1439
بهترین پزشکان متخصص اطفال آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 تیر سال 1398
بوسیله ستاره زارع
1 1787
بهترین مراکز سیسمونی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1202
بهترین مراکز مبلمان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1363
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1181
بهترین چاپخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1285
بهترین تابلوسازی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1139
بهترین مراکز روانشناسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1398
بوسیله کمالی
1 1994
بهترین تعمیرگاه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1279
بهترین لوازم یدکی خودرو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
شنبه 15 اردیبهشت سال 1397
بوسیله hesam5
1 2157
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1350
بهترین آژانس های مسافرتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1559
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
10 7923
بهترین متخصصین پوست ومو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1348
بهترین پزشکان متخصص چشم آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1040
بهترین کلینیک های لاغری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1340
بهترین داروخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1509
بهترین پیک بادپای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1427
بهترین باربری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1046
بهترین قالیشویی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله sona
2 2650
بهترین آرایشگاه مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
1 5684
بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
سه شنبه 27 تیر سال 1402
بوسیله اشرفی
596 158491
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آیت الله کاشانی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5686
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 خرداد سال 1392
بوسیله محمد طاهری
3 12348
بهترین عکاسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
جمعه 11 خرداد سال 1397
بوسیله مریم عباسی
12 29044
بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 25 آذر سال 1397
بوسیله مریم خلیایان
31 66899
بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 مهر سال 1394
بوسیله بهزاد
17 34245
بهترین خواروبارفروشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2836
بهترین تره بار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3214
بهترین پارک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3561
بهترین تاکسی سرویس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 15 آبان سال 1395
بوسیله عالیه رضائی
1 5348
بهترین رستوران آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 14 تیر سال 1394
بوسیله زینب نصرتی
1 7152
بهترین تالار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3564
بهترین کافی شاپ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 7178
بهترین قهوه خانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 8129
بهترین سفره خانه سنتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 6734
بهترین سینمای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله ندا نظری
3 10603
بهترین استخر،سونا،جکوزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 5791
بهترین مدرسه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله صادقی
1 6473
بهترین مرکز خرید آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 شهریور سال 1396
بوسیله سارا نظری
3 8209
بهترین مشاور املاک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 2 بهمن سال 1390
بوسیله lili
2 9180
بهترین آموزشگاه کامپیوتر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
1 5948
goodfriend
پنجشنبه 24 شهریور سال 1401
بوسیله مینا خدامی
168 135160
بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 16 مرداد سال 1400
بوسیله سروین قمار
224 64930
بهترین کلاس آموزشی کنکور آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 13 آذر سال 1397
بوسیله نغمه
4 9105
بهترین مهد کودک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 خرداد سال 1398
بوسیله احمدی
14 42732
بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 29 دی سال 1394
بوسیله مليحه انصاري
3 16776
بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
7 22987
بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 29 خرداد سال 1401
بوسیله ساجده رحیمی
13 47340

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران