لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 14 تير ماه 1394 بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
masoud

تاریخ درج: يکشنبه 14 تير ماه 1394
آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط masoud به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تو غرب تهران فقط آموزشگاه موسیقی کهکشان خوبه،استادای فوق العاده ای داره و مدیریت خوب و مهربونی هم داره،ممنونم ازشون
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سروین قمار : موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سروین قمار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا فقط پیش شما نتیجه ای که میخواستم رو گرفتم ممنونم از زحمات بی دریغتون به علاقه مندان هنر سمت غرب تهران این مرکز عالی رو توصیه میکنم موفق باشید شماره تماس هاشون ۴۴۹۷۶۴۷۷ ۴۴۹۷۶۴۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سونیا محمدزاده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سونیا محمدزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مال میری برای سنتور خیلی خوبن و تو دل انگیزان هستن 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوشین شاهرودی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نوشین شاهرودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است وقتی دل انگیزان رفتم فهمیدم این همه تعریف الکی نیست و واقعا لایقش هستید مجموعه خیلی خوبتون و اساتید عالیتون شما رو تو منطقه متمایز کرده ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نجمه فلاحی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نجمه فلاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هرچقدر گشتم بيشتر مطمئن شدم كه شما بهترين اساتيد رو داريد و در غرب حرف اول رو ميزنيد ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه رضوانی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط معصومه رضوانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش به کودکانشون خیلی خیلی عالی بود و من خیلی راضی بودم و دختران من به تازگی ساز پیانو رو در همین آموزشگاه شروع کردند تشکر فراوان از زحمات شما 44061954 44976482 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهزاد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط بهزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فضای خوب و سالمی داره و اساتیدشون حرف ندارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز رجب زاده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط ساناز رجب زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قبلا یه آموزشگاه به درد نخور میرفتم که فقط تبلیغای دروغگی میکردن و انقدر منو از ساز زده کردن که تا چند وقت اصلا سراغ ویلن نمیرفتم ولی با وجود استاد بهمن در آموزشگاه موسیقی دل انگیزان دوباره اعتماد به نفس و انگیزه مو به دست آوردم و الان دارم ویلن رو طبق گفته اطرافیان عالی مینوازم و مدیون زحمات آموزشگاه هستم که منو به درستی راهنمایی کردن دل انگیزان رو با قاطعیت به همه پیشنهاد میکنم 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لعیا خدارحمی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط لعیا خدارحمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره موسيقي كودكشون عاليه روش تدريسشون جوريه كه بچه ها نهايت ١ سال به ساز تخصصي ميرسن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لعیا خدارحمی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط لعیا خدارحمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره موسيقي كودكشون عاليه روش تدريسشون جوريه كه بچه ها نهايت ١ سال به ساز تخصصي ميرسن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام واعظ : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط الهام واعظ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام و عرض خسته نباشید دارم ما از مجموعه دل انگیزان بسیار راضی هستیم،هم اساتید خوبی دارن و هم محیط سالم و صمیمی،این آموزشگاه رو به همه شما بانوان عزیز پیشنهاد میکنم،خودم کلاس سنتور میرم و 2 تا دخترامو کلاس ارف ثبت نام کردم و نزدیک به 7 ماهه که در خدمتشون هستیم و استفاده میکنیم،شهریه هاشون نسبت به آموزشگاه های دیگه پایین تر هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صحرا مهدوی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط صحرا مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تمام چيزهاي خوب آموزشگاه دل انگيزان بگذريم از همنوازي اساتيد هنگام تدريس نميشه گذشت،نحوه كار اساتيدشون با هنرجوها انقدر خوبه كه اعتماد به نفس آدم رو بالا ميبرن و خيلي زود آهنگ نواختن رو اصولي شروع ميكنيد و ميتونيد همنوازي كنيد من قبلا آموزشگاه ديگه اي ميرفتم ولي استاد خودش به نواختن مسلط نبود چه برسه به تدريس شماره آموزشگاه دل انگيزان رو ميذارم براي كساني كه دنبال آموزشگاه خوب ميگردن ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صحرا مهدوی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط صحرا مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تمام چيزهاي خوب آموزشگاه دل انگيزان بگذريم از همنوازي اساتيد هنگام تدريس نميشه گذشت،نحوه كار اساتيدشون با هنرجوها انقدر خوبه كه اعتماد به نفس آدم رو بالا ميبرن و خيلي زود آهنگ نواختن رو اصولي شروع ميكنيد و ميتونيد همنوازي كنيد من قبلا آموزشگاه ديگه اي ميرفتم ولي استاد خودش به نواختن مسلط نبود چه برسه به تدريس شماره آموزشگاه دل انگيزان رو ميذارم براي كساني كه دنبال آموزشگاه خوب ميگردن ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام واعظ : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط الهام واعظ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام و عرض خسته نباشید دارم ما از مجموعه دل انگیزان بسیار راضی هستیم،هم اساتید خوبی دارن و هم محیط سالم و صمیمی،این آموزشگاه رو به همه شما بانوان عزیز پیشنهاد میکنم،خودم کلاس سنتور میرم و 2 تا دخترامو کلاس ارف ثبت نام کردم و نزدیک به 7 ماهه که در خدمتشون هستیم و استفاده میکنیم،شهریه هاشون نسبت به آموزشگاه های دیگه پایین تر هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختر من كلاس گيتار مياد پيش آقاي سهراب و من از پيشرفتش خيلي راضيم ممنونم از شما كه محيطي رو براي بچه ها فراهم كردين كه انقدر با انرژي و علاقه مند به كلاس ميان من اين آموزشگاه خوب رو به همه توصيه ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خشایار قبادی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط خشایار قبادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین متد رو برای تدریس داره این آموزشگاه،واقعا عالی و دقیق و وقت شناس هم هستن،کنسرت های هنرجوییشون هم بسیار سطح بالاست و تمامی بچه ها به آنچه که مینوازند تسلط دارند ۴۴۹۷۶۴۷۷ ۴۴۹۷۶۴۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسینی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سهراب برای گیتار بسیار با سواد و با تجربه هستن آموزشگاه هم کلاسهای گروه نوازی و رفع اشکال داره دل انگیزان بهترین و قدیمی ترین آموزشگاه سمت غرب و صادقیه هستش ۴۴۹۷۶۴۷۷ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خشایار قبادی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط خشایار قبادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین متد رو برای تدریس داره این آموزشگاه،واقعا عالی و دقیق و وقت شناس هم هستن،کنسرت های هنرجوییشون هم بسیار سطح بالاست و تمامی بچه ها به آنچه که مینوازند تسلط دارند ۴۴۹۷۶۴۷۷ ۴۴۹۷۶۴۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا رازقی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط مهسا رازقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی سلام روز همه بخير من براي ثبت نام در آموزشگاه موسيقي دچار ترديد شده بودم،هرجا ميرفتم همه ميگفتن براي اينكه تمپو بزني بايد اول تنبك ياد بگيري ولي اصلا اينا به هم ربطي نداره و بعضي آموزشگاه ها فقط فكر پر كردن كلاسشون هستن،تنها آموزشگاهي كه من رو خوب و درست راهنمايي كرد آموزشگاه دل انگيزان بود كه از كار و برخوردشون كاملا راضي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هاني :سالن زيبايي شيدا ابريشمي به عنوان بهترین سالن زیبایی شیدا ابریشمی محله --آیت الله کاشانی توسط هاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كارشون خيلي خوبه من دو بار رفتم براي براشينگ و بند و ابرو راضي بودمنمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زيبايي شيدا ابريشمي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فدايي :آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط فدايي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره ي موسيقي كودكشون عاليه مدرسين حرفه اي دارن براي آموزش فوق العاده راضي بودمنمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسانه : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط افسانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين آموزشگاه از نظر مديريت و اساتيد هستيد ممنون ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کاملیا خلفی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط کاملیا خلفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ين آموزشگاه واقعا بي نظيره،من خودم كلاس پيانو ميرم و همسرم كلاس آواز،استاد يزداني براي آواز و استاد شهرابي هم براي پيانو كارشون خوبه 👍👍👍 ممنون ٤٤٩٧٦٤٧٧ ٤٤٩٧٦٤٨٢ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من عاشق اموزشگاه شما و اخلاق خوبتون هستن عزیزان دل نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی راد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط علی راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خانم ابريشمي عاليه 👆💓👌🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی راد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط علی راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خانم ابريشمي عاليه 👆💓👌🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیکتا مرادی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نیکتا مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مادر نيكتا هستم ممنونم از آموزشگاه خوبتون همه جا تعريفتون رو كردم و هركسي بخواد فرزندش رو براي آموزش ببره من شما رو معرفي ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الوندی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط الوندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس سازدهنی این آموزشگاه فوق العادست ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصوری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط منصوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگيزان آموزشگاه عالي و پر سابقه اي هستش کلاس های گروه نوازی و کنسرت هر 6 ماه یکبار برگزار ميكنن کلاس های رفع اشکال دارن هنرجویان نمونه به جشنواره های موسیقی معرفي ميكنن و مدرك پایان دوره به هنرجوها ميدن ❤❤❤ ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شفق عبدي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط شفق عبدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين آموزشگاه موسيقي تهران دل انگيزانه چون مديريت و اساتيد خيلي خيلي خوبي داره ممنون❤❤ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شفق عبدي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط شفق عبدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين آموزشگاه موسيقي تهران دل انگيزانه چون مديريت و اساتيد خيلي خيلي خوبي داره ممنون❤❤ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پوران : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط پوران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم چند ساله هنرجو شماست اوایل فکر میکردم ساز رو هم مثل بقیه کلاس ها که ول کرد ول میکنه اما ماشالله انقدر اساتید خوب و مدیریت عالی دارید که نه تنها ول نکرد بلکه علاقه مند تر هم شد و از همینجا جا داره ازتون تشکر کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشاد :آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط مهشاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای سلفژ خانم سروریان عالی هستند 44976477نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قدیانی :آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط قدیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براي ثبت نام در آموزشگاه دل انگيزان ترديد نكنيد بهترين اساتيد رو دارننمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صحرا مهدوی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط صحرا مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ز تمام چيزهاي خوب آموزشگاه دل انگيزان بگذريم از همنوازي اساتيد هنگام تدريس نميشه گذشت،نحوه كار اساتيدشون با هنرجوها انقدر خوبه كه اعتماد به نفس آدم رو بالا ميبرن و خيلي زود آهنگ نواختن رو اصولي شروع ميكنيد و ميتونيد همنوازي كنيد من قبلا آموزشگاه ديگه اي ميرفتم ولي استاد خودش به نواختن مسلط نبود چه برسه به تدريس شماره آموزشگاه دل انگيزان رو ميذارم براي كساني كه دنبال آموزشگاه خوب ميگردن ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رحیمی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 3 ترمه آموزشگاه دل انگیزان میرم و از اساتید با حوصله و مهربون این آموزشگاه نهایت تشکر را دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا عالی و بدون نقص نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صحرا مهدوي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط صحرا مهدوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تمام چيزهاي خوب آموزشگاه دل انگيزان بگذريم از همنوازي اساتيد هنگام تدريس نميشه گذشت،نحوه كار اساتيدشون با هنرجوها انقدر خوبه كه اعتماد به نفس آدم رو بالا ميبرن و خيلي زود آهنگ نواختن رو اصولي شروع ميكنيد و ميتونيد همنوازي كنيد من قبلا آموزشگاه ديگه اي ميرفتم ولي استاد خودش به نواختن مسلط نبود چه برسه به تدريس شماره آموزشگاه دل انگيزان رو ميذارم براي كساني كه دنبال آموزشگاه خوب ميگردن ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صحرا مهدوي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط صحرا مهدوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تمام چيزهاي خوب آموزشگاه دل انگيزان بگذريم از همنوازي اساتيد هنگام تدريس نميشه گذشت،نحوه كار اساتيدشون با هنرجوها انقدر خوبه كه اعتماد به نفس آدم رو بالا ميبرن و خيلي زود آهنگ نواختن رو اصولي شروع ميكنيد و ميتونيد همنوازي كنيد من قبلا آموزشگاه ديگه اي ميرفتم ولي استاد خودش به نواختن مسلط نبود چه برسه به تدريس شماره آموزشگاه دل انگيزان رو ميذارم براي كساني كه دنبال آموزشگاه خوب ميگردن ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سپاس از مجموعه خوبتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا سپهری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط لیلا سپهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوشحالم که بین این همه آموزشگاه،آموزشگاه شمارو انتخاب کردم و به همه دوستان هم توصیه میکنم دلیل اینکه این آموزشگاه نسبت به جاهای دیگه انقدر زبان زده اول برخورد خیلی خوب منشی،مدیریت و اساتید مجموعه هستش،دوم تحصیلات و با سواد بودن اساتیدش هستش،سوم هنرجو رو بسیار اصولی بالا میبرن،چهارم هنرجو بسیار زود به زدن قطعه میرسه،پنجم هنرجوها انگیزه زیادی دارن به خاطر تشویق مجموعه،ششم کنسرت های هنرجوییشونه که خیلی عالیه و با هربار شرکت کلی چیز مفید میشه یاد گرفت،هفتم سهریه شون نسبت به آموزشگاه های درجه یک تقریبا نصفه،هشتم دقیقا تو خود صادقیه ست و با هر وسیله نقلیه ای راحت میشه رفت و آمد کرد،نهم مدرک پایان دوره میدن،دهم در زمان کمتری نسبت به جاهای دیگه آموزش میبینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیکی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نیکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار ممنون از مدیریت خوب این آموزشگاه با اینکه مسیرم دوره ولی حاضر نیستم به هبچ عنوان آموزشگاهمو عوض کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسدی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگیزان عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روشنك مهربان : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط روشنك مهربان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فقط دل انگيزان👍👍❤❤ ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سینا وفادار : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سینا وفادار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خودم سه ساله که دارم آموزش ویلن میبینم و انقدر زود به نتیجه رسیدم که هیچ کس باورش نمیشه،اگر واقعا به دنبال یادگیری موسیقی هستید من دل انگیزان رو به همگی پیشنهاد میکنم 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسانه نظری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط افسانه نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام برای موسیقی کودک این آموزشگاه ثبت نام کنید،من 2تا دخترامو میبردم و پیشرفتشون عالی بود،مدرسینش حرف ندارن،برای کودک خیلی تایم و انرژی میذارن 44976482 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نجفی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به دلیل پر بودن کلاس های عصر و شبشون از شنبه تا چهارشنبه برای کلاس های صبحشون از ساعت 7 صبح الی 13 ظهر 20 درصد تخفیف گذاشته،خواستم اطلاع رسانی کنم دوستانی که تمایل دارن برن واسه ثبت نام،من خودم و دخترم برای سنتور و گیتار ثبت نام کردیم،واقعا عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمدي :آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط احمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خیلی خوبیه،درجه یکه و مدرک پایان دوره هم میدن،از زمانی که با شما آشنا شدم پیشرفت رو خودم حس میکنم،اساتید خوب شما و راهنمایی درستتون منو به ساز زدن علاقه مند کرد،آدم میخواد دو تا آهنگ هم میزنه اصولی باشه و بدون استرس،بعضی از این آموزشگاه ها ارث خانوادشون رو میخوان از آدم،واقعا ممنونم از مدیریت خوب این مجموعه ❤❤❤❤❤نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سربازی : آموزشگاه موسیقی شیدا به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی مرزداران محله --آیت الله کاشانی توسط سربازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد گیتار کلاسیک این آموزشگاه یکی از بهترین اساتید اموزش گیتار کلاسیک هستند. به ویژه برای هنرجویان سطح بالا. استاد کیاوش امیری نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی           بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟

صفحه اصلی تالار آیت الله کاشانی بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
12345678910...آخری
شنبه 16 مرداد ماه 1400
سروین قمار

تاریخ درج: شنبه 16 مرداد ماه 1400

موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سروین قمار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا فقط پیش شما نتیجه ای که میخواستم رو گرفتم ممنونم از زحمات بی دریغتون به علاقه مندان هنر سمت غرب تهران این مرکز عالی رو توصیه میکنم موفق باشید شماره تماس هاشون ۴۴۹۷۶۴۷۷ ۴۴۹۷۶۴۸۲
نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 15 شهريور ماه 1399
سونیا محمدزاده

تاریخ درج: شنبه 15 شهريور ماه 1399

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سونیا محمدزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد مال میری برای سنتور خیلی خوبن و تو دل انگیزان هستن 44976477
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 15 شهريور ماه 1399
نوشین شاهرودی

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نوشین شاهرودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

وقتی دل انگیزان رفتم فهمیدم این همه تعریف الکی نیست و واقعا لایقش هستید مجموعه خیلی خوبتون و اساتید عالیتون شما رو تو منطقه متمایز کرده ممنون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 15 شهريور ماه 1399
نجمه فلاحی

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نجمه فلاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

هرچقدر گشتم بيشتر مطمئن شدم كه شما بهترين اساتيد رو داريد و در غرب حرف اول رو ميزنيد ممنون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 25 تير ماه 1399
معصومه رضوانی

تاریخ درج: چهارشنبه 25 تير ماه 1399

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط معصومه رضوانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزش به کودکانشون خیلی خیلی عالی بود و من خیلی راضی بودم و دختران من به تازگی ساز پیانو رو در همین آموزشگاه شروع کردند تشکر فراوان از زحمات شما 44061954 44976482

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 21 تير ماه 1399
بهزاد

تاریخ درج: شنبه 21 تير ماه 1399

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط بهزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

فضای خوب و سالمی داره و اساتیدشون حرف ندارن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 18 خرداد ماه 1399
ساناز رجب زاده

تاریخ درج: يکشنبه 18 خرداد ماه 1399

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط ساناز رجب زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

قبلا یه آموزشگاه به درد نخور میرفتم که فقط تبلیغای دروغگی میکردن و انقدر منو از ساز زده کردن که تا چند وقت اصلا سراغ ویلن نمیرفتم ولی با وجود استاد بهمن در آموزشگاه موسیقی دل انگیزان دوباره اعتماد به نفس و انگیزه مو به دست آوردم و الان دارم ویلن رو طبق گفته اطرافیان عالی مینوازم و مدیون زحمات آموزشگاه هستم که منو به درستی راهنمایی کردن دل انگیزان رو با قاطعیت به همه پیشنهاد میکنم 44976477

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 30 فروردين ماه 1399
لعیا خدارحمی

تاریخ درج: شنبه 30 فروردين ماه 1399

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط لعیا خدارحمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره موسيقي كودكشون عاليه روش تدريسشون جوريه كه بچه ها نهايت ١ سال به ساز تخصصي ميرسن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 28 دي ماه 1398
لعیا خدارحمی

تاریخ درج: شنبه 28 دي ماه 1398

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط لعیا خدارحمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره موسيقي كودكشون عاليه روش تدريسشون جوريه كه بچه ها نهايت ١ سال به ساز تخصصي ميرسن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 17 آذر ماه 1398
الهام واعظ

تاریخ درج: يکشنبه 17 آذر ماه 1398

آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط الهام واعظ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام و عرض خسته نباشید دارم ما از مجموعه دل انگیزان بسیار راضی هستیم،هم اساتید خوبی دارن و هم محیط سالم و صمیمی،این آموزشگاه رو به همه شما بانوان عزیز پیشنهاد میکنم،خودم کلاس سنتور میرم و 2 تا دخترامو کلاس ارف ثبت نام کردم و نزدیک به 7 ماهه که در خدمتشون هستیم و استفاده میکنیم،شهریه هاشون نسبت به آموزشگاه های دیگه پایین تر هستش

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 820
بهترین آموزشگاه آرایشگری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 789
بهترین آموزشگاه نقاشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 آذر سال 1398
بوسیله لیلی
4 3364
بهترین آموزشگاه آیلتس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1141
بهترین آموزشگاه توریسم آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1023
بهترین آموزشگاه هتلداری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1240
بهترین آموزشگاه گردشگری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1154
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 آذر سال 1396
بوسیله صادقی
1 1634
بهترین لوازم قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
یکشنبه 18 مهر سال 1395
بوسیله payannameh
1 2160
بهترین مرکز اجاره خودرو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1162
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1290
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1135
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1244
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1452
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1131
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1131
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1248
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1216
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1011
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1146
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1194
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1262
بهترین پزشکان عمومی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1107
بهترین متخصصین ریه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1265
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1087
بهترین متخصصین قلب و عروق آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1082
بهترین روانپزشکان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1059
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1224
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1744
بهترین پلاستیک فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1133
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین کلانتری و اداره پلیس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1069
بهترین دفاتر پست آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1170
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1102
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 984
بهترین هتل ها و اقامت گاه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1145
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1092
بهترین نگارخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1096
بهترین کتابخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1376
بهترین تئاتر و تالار نمایش آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1055
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1089
بهترین دادسراهای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 922
بهترین ادارات و سازمان های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 965
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1120
بهترین مساجد و حسینیه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1128
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1398
بوسیله شعبانی
1 1570
بهترین دکوراسیون داخلی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
جمعه 27 تیر سال 1399
بوسیله سهرابی
4 3920
بهترین فرش فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1108
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1642
بهترین سمپاشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1038
بهترین شعبات مهر اقتصاد آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1302
بهترین شعبات بانک سینا آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1015
بهترین شعبات بانک سامان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1104
بهترین شعبات بانک پاسارگاد آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1195
بهترین شعبات بانک پارسیان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1289
بهترین شعبات بانک شهر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1090
بهترین شعبات بانک صادرات آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1076
بهترین شعبات بانک ملت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1054
بهترین شعبات بانک ملی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1136
بهترین پمپ بنزین های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1266
بهترین بیمارستان های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین فروشگاه های شهروند آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1058
بهترین صرافی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1136
بهترین موبایل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1096
بهترین پزشکان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
یکشنبه 25 آذر سال 1397
بوسیله سارا مرادی
1 1736
بهترین آموزشگاه های رانندگی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1179
بهترین گل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1303
بهترین بانک های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1301
بهترین بیمه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
شنبه 16 تیر سال 1397
بوسیله داوود موسی پور
1 1661
بهترین دفاتر اسناد رسمی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1173
بهترین ابزار فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1101
بهترین کارواش های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1365
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1329
بهترین لوازم التحریری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 976
بهترین خدمات کامپیوتری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1357
بهترین کافی نت و گیم نت های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1008
بهترین تاسیساتی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1068
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1392
بهترین کیف و کفش فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1149
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1261
بهترین خشکشویی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین خرازی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1378
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1137
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1059
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1080
بهترین نانوایی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1144
بهترین سوپرهای میوه و سبزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1116
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1086
بهترین مراکز خدمات نظافتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1350
بهترین مراکز زیبایی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
2 2626
بهترین مراکز ماساژ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1465
بهترین دارالترجمه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1315
بهترین مزون های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1250
بهترین تعمیرات مبلمان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1178
بهترین امداد خودروهای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1174
بهترین باشگاه ورزشی رزمی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1348
بهترین عطاری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1439
بهترین پزشکان متخصص اطفال آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 تیر سال 1398
بوسیله ستاره زارع
1 1787
بهترین مراکز سیسمونی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1202
بهترین مراکز مبلمان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1363
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1181
بهترین چاپخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1285
بهترین تابلوسازی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1140
بهترین مراکز روانشناسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1398
بوسیله کمالی
1 1994
بهترین تعمیرگاه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1279
بهترین لوازم یدکی خودرو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
شنبه 15 اردیبهشت سال 1397
بوسیله hesam5
1 2157
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1350
بهترین آژانس های مسافرتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1559
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
10 7923
بهترین متخصصین پوست ومو آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1348
بهترین پزشکان متخصص چشم آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1040
بهترین کلینیک های لاغری آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1341
بهترین داروخانه های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1509
بهترین پیک بادپای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1427
بهترین باربری های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1046
بهترین قالیشویی های آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله sona
2 2650
بهترین آرایشگاه مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
1 5684
بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
سه شنبه 27 تیر سال 1402
بوسیله اشرفی
596 158494
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آیت الله کاشانی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5686
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 خرداد سال 1392
بوسیله محمد طاهری
3 12348
بهترین عکاسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
جمعه 11 خرداد سال 1397
بوسیله مریم عباسی
12 29044
بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 25 آذر سال 1397
بوسیله مریم خلیایان
31 66900
بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 مهر سال 1394
بوسیله بهزاد
17 34246
بهترین خواروبارفروشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2836
بهترین تره بار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3214
بهترین پارک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3561
بهترین تاکسی سرویس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 15 آبان سال 1395
بوسیله عالیه رضائی
1 5348
بهترین رستوران آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 14 تیر سال 1394
بوسیله زینب نصرتی
1 7152
بهترین تالار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3564
بهترین کافی شاپ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 7178
بهترین قهوه خانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 8129
بهترین سفره خانه سنتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 6734
بهترین سینمای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله ندا نظری
3 10604
بهترین استخر،سونا،جکوزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 5791
بهترین مدرسه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله صادقی
1 6473
بهترین مرکز خرید آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 شهریور سال 1396
بوسیله سارا نظری
3 8209
بهترین مشاور املاک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 2 بهمن سال 1390
بوسیله lili
2 9181
بهترین آموزشگاه کامپیوتر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
1 5948
بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 شهریور سال 1401
بوسیله مینا خدامی
168 135164
goodfriend
شنبه 16 مرداد سال 1400
بوسیله سروین قمار
224 64935
بهترین کلاس آموزشی کنکور آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 13 آذر سال 1397
بوسیله نغمه
4 9105
بهترین مهد کودک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 خرداد سال 1398
بوسیله احمدی
14 42732
بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 29 دی سال 1394
بوسیله مليحه انصاري
3 16776
بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
7 22987
بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 29 خرداد سال 1401
بوسیله ساجده رحیمی
13 47340

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران