لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ملیکا جون : مامان امیر جان موافقم دختر منم میره مهد آسمان آبی به ظاهر مهد کوچکیه ولی فضای داخلش خیلی شاد و جذاب  خوبی دیگرش اینه که خلوته و رسیدگیشان نسبت به مهد دیگه بهتره.ملیکای من خیلی مربی و مهدش را دوست دارد و با رضایت به مهد میرود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مامان امیر کوچولو : مهد کودک آسمان آبی واقع در بلوار اباذر خ شالی پایین تر از بیمارستان پیامبران مهد کودک خوبیه من از لحاظ بهداشت و مربیان و آموزش راضی هستم.شهریه اش نسبت به مهد های اطراف پایین تر ولی امکاناتش خوبه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ افسانه به نظر حوري : موافقم واقعا عاليه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر محمد زندیه : با سلام به نظر من بهترین مهد کودک در منطقه ی 5 مهد کودک  آرمان است چون تعداد بچه ها بیشتر از ظرفیت نمیباشد در صورتی که بعضی مهد کودکها بسیار شلوغ هستند و که در این صورت رسیدگی بسیلر ضعیف میباشد من هر دو فرزندم تا تا سن دبستان در آن مهد کودک بودند و اکنون هم فرزند برادرم آنجاست که ایشان هم خیلی راضی هستند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حوري به نظر نسيم قدسي : مهد كوشين توي بلوار اباذر به نظرم عاليه. من دوتا بچه 6 ساله و 2 ساله دارم . از مديريت و مربي هاش فوق العاده راضيم.    تعداد پاسخها(1)( افسانه)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارایشگاه :   سلام.به کمک خدا آرایشکاه مخصوص کودک و نوجوان داریم تاسیس می کنیم .اگه تمایل دارید که فرزندان شما در محیطی سالم موهایشان کوتاه شود به مراجعه کنید.مشکل خیلی از والدین در موقع ارایش کودکان گریه کردن و ترس کودکان است که  چون این ارایشگاه محیطی شاد و کودکانه دارد و وسلیل آرایشی مخصوص کودکان است این ترس کمتر می شود.در پایان ارایش هدیه ای نیز به کودک ونو جوان شما اهدا میشود. با تشکر  ارایشگاه کودک ونوجوان    فلکه دوم صادقیه      قبلا از حضور تماس بگیرید09395261136        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسيم قدسي : سلام شماره مهدنوگلان چنده    تعداد پاسخها(1)( حوري )     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر باران محمدی :نوگلان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر parisa safarmanesh : آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط parisa safarmanesh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من بهترین آموزشگاه موسیقی تهران آموزشگاه کهکشانه،بی نظیر و فوق العاده بدون اغراق،امیدوارم همیشه موفق باشید و همینجوری به کارتون ادامه بدید،من و همسرم بی نهایت سپاسگزاریم از شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ yami45 به نظر gfhgf : موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر yami45 : ایران اروپا بهترینه و عالی ترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ kasralight به نظر رضا قدس : سلام من توی یک شرکت وارد کننده دارو کار میکنم , اگر کسی دارویی نیاز داره ولی نمیتونه تهیه کنه خوشحال میشم کمکش کنم کسرا : 09105377026        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر masoud : آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط masoud به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تو غرب تهران فقط آموزشگاه موسیقی کهکشان خوبه،استادای فوق العاده ای داره و مدیریت خوب و مهربونی هم داره،ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر زینب نصرتی : موسسه ماساژ ایرانیان به عنوان بهترین خدمات آموزشی محله --آیت الله کاشانی توسط زینب نصرتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اطلاعات در مورد مرکز نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه ماساژ ایرانیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatane2 : شیدوخت عزیز ممنونم ازت بابت معرفی خانم منیعی  رفتم پیششون موهامو کوتاه کردم بعد مش فویل انجام دادم بینظیر شد ، کارشون حرف نداره. خیلی هنرمند هستن دوستام که منو دیدن همه رفتم پیش ایشون برای کراتین و کوتاهی و دکلره تمام همشون هم راضی بودن. اصلا موهامون نسوخت موادشون هم خارجی هستش. تلفن 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ GHADER به نظر رضا قدس : سلام 2 بسته لیپیتور 20 فایزر نیاز دارم 09141170024        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lidaa : آموزشگاه موسیقی کهکشان خیلی خوبه شماره تماسش:44976482-44061954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sheyda12 : خیلی دلم میخواست موهامو دکلره تمام کنم، اما اط اینکه موهامو بسوزونن میترسیدم  به پیشنهاد دوستم رفتم دکلره تمام کردم کارشون عالیه عالیه بود بدون هیچ سوختگی و یا آسیب رسانی به موهام  نه زرد بود نه سبز بی نظیر شد. با اطمینان میتونم بگم حتما برید پیششون کارشون بی نظیره  تلفن : 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : مشکل برا پدرم هست تو جنگ شیمیایی  شده وروی پوستش شبیه قارچ زده هر دکتری هم میبرمش  خوب نمیشه لطفا یه دکتر خوب در کرج برام معرفی کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : لطفا در استان البرز پیشنهاد بدید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : سلام ببخشید لطف کنید ادرس خوب و معتبر از ی پزشک پوست برام بزارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آیت الله کاشانی توسط تینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saaaaraa : من موهام فر بودش از بس اتو کشیده بودم داغون شده .  برای کراتین رفتم یه جای مطمئن و قابل اعتماد و موهامو سپردم دست یه شخص حرفه ای واقعا کارشون حرف نداشت. متد کارشون جدید هستش.  بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون. 44056212 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آیت الله کاشانی توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Minooooo به نظر هماسادات حسینی نسب : سلام کودک 2 ساله من دچار ضایعه پوسته پوسته شدن بدن به طور شدید شده است. پس از بستری شدن در بیمارستان نه تنها بهبودی حاصل نشده بلکه وضع خیلی وخیم تر شده به طوری که نمی توان او را از جایش بلند کرد چون پوست تمام بدنش در حال کنده شدن است. لطفا منو راهنمایی کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آیت الله کاشانی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر armine : کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین وکراتین خوب برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شماره تلفن     09121974720 من خودم انجام دادم خیلی راضیم موهام خیلی خوش مدل و سلامت شده به شما هم توصیه میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibaaa :       پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده    به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود    تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه    بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت    حتما برید پیششون 09198249200          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shadi1992 به نظر geloria : عزیزم آرایشگاه ویونا سمت مترو نبرده کاراشون حرفیه ..اخلاقشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Masuumeh :     برای کار کراتین و تمام دکلره فقط و فقط میرم پیش مهتاب جون ایشون یه هنرمند واقعی هستن    کاراشون تک و خاص هستش، تمامی کارهایی که انجام میدن با تضمین هستش    تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر geloria : برای کراتین و دکلره تمام و کوتاهی و رنگ و مش فقط و فقط مهتاب خانم رو قبول دارم خودم از سعادت اباد میرم پیش مهتاب جون کارشون حرف نداره تمام دوستام و آشناهام میرن پیش ایشون.حتما برای کارای عیدتون یه سر برید پیششون  09123330039    تعداد پاسخها(1)( shadi1992)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به خاطر اینکه دائم موهامو رنگ میکردم موهام وز شده بود از روی سایت برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون خیلی خیلی خوبه متدشون جدید هستش و کاملا برای کارتون زمان میزارن. الان موهام خیلی خوب شده کاملاً ویتامینه و تقویت شده از کارشون خیلی راضیم بهتون حتماً پیشنهاد میکنم پیش مهتاب جون کار کراتینتونو انجام بدین . تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahaaaar : مرسی از دابی و مرسی از شما دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون به عنوان بهترین رنگ و مش کار   واقعا کارشون بی نظیره  هیچ جایی نمیتونستن برام دکلره رنگ ترکیبی در بیارن تنها کسی که تونست رنگی که میخواستم برام انجام بده مهتاب جون بودن.   واقعا هنرمند هستن، من خودم دکلره فانتزی انجام دادم مادرم مش فویل انجام داد عالی شد.   هرکسی میدید کیف میکرد. حتما حتما برید پیششون.   09123330039 مهتاب جون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :   به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر gfhgf : بهترین اموزشگاه  تو غرب تهران ایران اروپا . بهترین اساتید تهران تو این اموزشگاه هستن. گات انگلیسیش افتضاحه    تعداد پاسخها(1)( yami45)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shiiiiima : من موهای خیلی وزی دارم هرجا هم برای کراتین رفتم اصلاً خوب نبود. از روی این سایت و گفته های دوستان رفتم پیش مهتاب جون واقعاً کارشون عالیه بعد از کراتین دیگه هیچ اثری از وزی نبود موهام خیلی خوب شده بود، کراتینشون هم صاف کنندس هم تقویت کننده. شوهرم خیلی خوشش اومد، بهتون حتماً پیشنهاد میکنم که اگر میخواین یه کار خوب رو موهاتون انجام بشه حتما برید پیش مهتاب جون تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر heliaa : من همیشه دلم میخواست برای عید یه کار خاص انجام بدم از روی پیشنهادات دوستان  رفتم پیش مهتاب جون برام تمام دکلره با رنگای فانتزی انجام دادن واقعا بینظیر شد. مهتاب جون کارشون حرف نداره ، یه هنرمند واقعی هستند حتما حتما برید پیششون، پشیمون نمیشید.تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Saidehh : من از روی سایت به گفته بچه ها برای کوتاهی و کراتین رفتم پیش مهتاب خانم واقعا کارشون عالی بود، متدی که انجام میدادن جدید بود. کراتینشون 100% صافی میده بهتون. حتما یه سر بزنید. تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahhhnaz : من خیلی آدم حساسی هستم هیچوقت موهامو دست هر کسی نمیسپورم  الان چندین سال هستش که خودم و تمام اطرافیانموم فقط و فقط میریم پیش مهتاب جون  چندین و جند سال هستش که ایشون سابقه کار دارن و همیشه متد های جدید رو از دبی آموزش میبینن کاراشون با تضمین هستش. من خودم کراتین انجام دادم خیلی خوبه موهامو ویتامینه کرده  مادردمم دکلره تمام انجام داده خیلی خوب شده رنگایی که درمیارن تک و خاص هستش تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibaaa : فرانک عزیز ازت ممنونم به خاطر معرفی مهتاب جون   من برای عید میخواستم دکلره تمام انجام بدم واقعا نگران بودم که موهام بودم.   از روی سایت با مهتاب جون آشنا شدم و ایشون برام دکلره تمام انجام دادن    واقعا عالی بود ، اصلا موهام نسوخت و زرد نشد، همون رنگی هم که همیشه میخواستم شد.   اینم شمارشون 09123330039   قول میدم پشیمون نمیشید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faranak1 : سلام واقعاً ازتون ممنونم دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون  چون ایشون تنها کسی بودن که من از رو تبلیغات رفتم پیششون و کارشون واقعاً عالی بود. خودم کراتین کردم پیششون واقعا راضی هستم اصلا موهاتون وز نمیشه اگر میخواید یه تغییری به خودتون تو سال جدید بدید  حتما حتما برید پیش مهتاب جون، 100% تضمین میکنم کارشونو. تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ minaj65 به نظر afsoone :   دوستان سایت سفال برتر سفال کاردست لالجین با فروش ان لاین از طریق سایت www.dabi.ir/minakari می تونید سفارش بدید 081-32743333 عکسها و محصولاتش با قیمت تو سایت درج شده           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر afsoone : ممنون از راهنمایی های شما به توصیه شما برای هاشور و اکستنشن مژه رفتم پیش    خانم حسین زاده واقعا راضی بودم خیلی طبیعی و زیبا شده   شمارشون   09121974720 یه خانم هم اونجا بود فرمژه دایم زد خیلی خوب شد        تعداد پاسخها(1)( minaj65)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون  ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.  من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش  تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin50 : من مشتری خیلی قدیمی مهتاب جون هستم ایشون جزو بهترینها تو کار مش ، کراتین ، کوتاهی ، دکلره تمام و فر هستن . سالیان سال هستش که پیش ایشون میرم هم خودم هم تمام آشناهامون، همیشه هم راضی بودیم از کاراشون  هنر آرایشگری تو وجودشونه، وقتی براتون کاری انجام میده با تضمین ارائه میده.  خودم موهامو پیششون تازگی کراتین کردم واقعا عالی شده، هرکی دیده رفته انجام داده بهتون پیشنهاد میدم یکبار برید پیششون همیشه مشتریشون میشید. تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی  یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojhdeh8 : چند روز پیش برای کار کوپ رفتم پیش مهتاب جون که تازه از دبی برگشتن واقعا مدلهای شیک و خاصی رو میزنن  برای خانومایی که کارای خاص و تک دوست دارن حتما پیشنهاد میکنم برین پیششون، کارشون حرف نداره.  مدلای جدیدشون بینظیره  تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahede12 : سلام دوستان  مرسی از پیشنهادات خوبتون من برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  موادی که استفاده می کنن خارجی هستش و کاملا یه متد متفاوتی انجام میدم من که خیلی راضی هستم  حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید پیششون. تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Parsaa : من آموزشگاه های مختلفی رو تو غرب تهران رفتم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم ولی الان از گات کاملا راضی ام.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی           بهترین مهد کودک های تهران؟

صفحه اصلی تالار آیت الله کاشانی بهترین مهد کودک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
پنجشنبه 19 مرداد ماه 1391
ملیکا جون

تاریخ درج: پنجشنبه 19 مرداد ماه 1391

مامان امیر جان موافقم دختر منم میره مهد آسمان آبی به ظاهر مهد کوچکیه ولی فضای داخلش خیلی شاد و جذاب  خوبی دیگرش اینه که خلوته و رسیدگیشان نسبت به مهد دیگه بهتره.ملیکای من خیلی مربی و مهدش را دوست دارد و با رضایت به مهد میرود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 14 مرداد ماه 1391
مامان امیر کوچولو

تاریخ درج: شنبه 14 مرداد ماه 1391

مهد کودک آسمان آبی واقع در بلوار اباذر خ شالی پایین تر از بیمارستان پیامبران مهد کودک خوبیه من از لحاظ بهداشت و مربیان و آموزش راضی هستم.شهریه اش نسبت به مهد های اطراف پایین تر ولی امکاناتش خوبه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 28 ارديبهشت ماه 1391
امیر محمد زندیه

تاریخ درج: پنجشنبه 28 ارديبهشت ماه 1391

با سلام به نظر من بهترین مهد کودک در منطقه ی 5 مهد کودک  آرمان است چون تعداد بچه ها بیشتر از ظرفیت نمیباشد در صورتی که بعضی مهد کودکها بسیار شلوغ هستند و که در این صورت رسیدگی بسیلر ضعیف میباشد من هر دو فرزندم تا تا سن دبستان در آن مهد کودک بودند و اکنون هم فرزند برادرم آنجاست که ایشان هم خیلی راضی هستند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 17 فروردين ماه 1391
ارایشگاه

تاریخ درج: پنجشنبه 17 فروردين ماه 1391

سلام.به کمک خدا آرایشکاه مخصوص کودک و نوجوان داریم تاسیس می کنیم .اگه تمایل دارید که فرزندان شما در محیطی سالم موهایشان کوتاه شود به مراجعه کنید.مشکل خیلی از والدین در موقع ارایش کودکان گریه کردن و ترس کودکان است که  چون این ارایشگاه محیطی شاد و کودکانه دارد و وسلیل آرایشی مخصوص کودکان است این ترس کمتر می شود.در پایان ارایش هدیه ای نیز به کودک ونو جوان شما اهدا میشود. با تشکر  ارایشگاه کودک ونوجوان    فلکه دوم صادقیه      قبلا از حضور تماس بگیرید09395261136

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1390
نسيم قدسي

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1390

سلام شماره مهدنوگلان چنده

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 18 ارديبهشت ماه 1390
باران محمدی

تاریخ درج: يکشنبه 18 ارديبهشت ماه 1390

نوگلان تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
1 2259
goodfriend
چهار شنبه 10 تیر سال 1394
بوسیله fatane2
53 30062
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آیت الله کاشانی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 6 فرودرین سال 1394
بوسیله armine
1 2605
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 خرداد سال 1392
بوسیله محمد طاهری
3 6503
بهترین عکاسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 آبان سال 1391
بوسیله خادم
9 13759
goodfriend
دوشنبه 22 تیر سال 1394
بوسیله kasralight
17 21038
بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 6 آذر سال 1393
بوسیله bahar107
16 15236
بهترین خواروبارفروشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1320
بهترین تره بار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1618
بهترین پارک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1515
بهترین تاکسی سرویس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1535
بهترین رستوران آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 14 تیر سال 1394
بوسیله زینب نصرتی
1 3120
بهترین تالار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1631
بهترین کافی شاپ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3252
بهترین قهوه خانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4058
بهترین سفره خانه سنتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2471
بهترین سینمای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله ندا نظری
3 5546
بهترین استخر،سونا،جکوزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3003
بهترین مدرسه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 3093
بهترین مرکز خرید آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 26 تیر سال 1393
بوسیله medisa
2 3464
بهترین مشاور املاک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 2 بهمن سال 1390
بوسیله lili
2 4850
بهترین آموزشگاه کامپیوتر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2103
goodfriend
سه شنبه 30 تیر سال 1394
بوسیله yami45
19 29994
goodfriend
دوشنبه 5 مرداد سال 1394
بوسیله parisa safarmanesh
3 3052
بهترین کلاس آموزشی کنکور آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 22 فرودرین سال 1391
بوسیله nasim
1 3869
goodfriend
پنجشنبه 19 مرداد سال 1391
بوسیله ملیکا جون
8 19630
بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 27 اردیبهشت سال 1394
بوسیله سمانه
2 7063
بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
7 11721
بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 2 شهریور سال 1392
بوسیله مهتاب
13 23862
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 794
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت
kiany
سه شنبه 23 مهر سال 1392
بوسیله farazhe
2 1714
طراحي سايت هاي خبري، شخصي، فروشگاهي، شرکتي و ...
serajgroup
چهار شنبه 2 مهر سال 1393
بوسیله محمد کنعانی
3 1672
بهترین مکانیکی تعویض روغن وپنچری باطریسازی در ایت اله کاشانی
jakarta
0 65

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16133, کاربران: 6506
به جدید ترین عضو انجمن, tahoora خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران