لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر كياني : در صورتي كه راهنمايي و رانندگي (راهور) نمي تواند مامور براي كنترل تابلوهاي توقف ممنوع بگذارد لا اقل خيابان را يكطرفه نمايد تا وقت مردم براي گذر از اين خيابان تلف نشود . با تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر امير حسين آبادي : لطفا خيابان شهيد فرشادي را از شهيد شاهرضايي  تا كوجه 12 بهمن تعريض كنيد . مقدار از پياده رو را به خيابان اضافه كنيد . تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر httht : خيلي خوب خوش اب وهوا 20 20        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیایی : لویزان  محله خوبی بود ولی یک مشت غربتی .اومدن و لویزان رو به گند کشیدن .یک مشت آدم بی فرهنگ  با نظر مباکی موافقم  .تو خیابون ماشین رو پارک می کنند و عین گاو میرن و نه میفهمن خیابون یک طرفه است و نه علامت توقف ممنوع رو دیدن . حیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبارکی : دعا کنیم یکسری از محلیها وشهرداری محترم منطقه 4 و راهنمایی ورانندگی به ان سطح شعور برسندکه تشخیص بدهندکه خیابان شهید فرشادی راباید یکطرفه بشود . امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر راحله رضایی : سالن زیبایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --لویزان - شیان توسط راحله رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من عروسی برادرم رفتم برای میکاپ کارشون رو خیلی دوست داشتم 09358498633 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی پردیسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر ازاده : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --لویزان - شیان توسط ازاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تو کلاس های رقص اران شرکت کردم خیلی راضی بودم برخورد واموزش مربی عالی بود توصیه میکنم حتما شرکت کنید 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر محبوبه : آموزشگاه زبان پرتو سیمین به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی محله --لویزان - شیان توسط محبوبه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پا اطمینان میگم سیستم پرتوی سیمین خیلی بهتر و به روز تر و منظم تر هست. استادای بهتری هم داره. کلا بسته به سطح زبانت برای امتحان آماده ات میکنن و تعیین سطح منطقی تری هم دارن به نظر من پرتو سیمین عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان پرتو سیمین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --لویزان - شیان توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --لویزان - شیان توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Nobel institute is just the best, I enjoyed the courses I had there and learned a lot. The teacher there, were also so knowledgeable and patiant. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهري باشتي : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --لویزان - شیان توسط مهري باشتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه آكورد واقعأ عاليه💐💐👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر صابر درستكار : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --لویزان - شیان توسط صابر درستكار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم اساتيد آموزشگاه آكورد واقعأ متعهد هستند، خصوصأ استاد بسيار خوب خودم آقاي پيمان شامي كه استاد ويولن هستند❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : دوستای عزیز سلام. دوتا خبر خوب براتون داریم. اولین خبر مال مامانایی هست که میخوان با ورزش به تناسب اندام برسن ولی به خاطر کوچولوهاشون وقت اینکار و ندارن. باشگاه اران با برقراری کارگاههای مادر و کودک به این مامانا کمک میکنن که با حضور کوچولوشون بتونن از ورزشای بعد از بارداری برای رسیدن به تناسب اندام کمک بگیرن. البته کلاسهایی هم داریم که هم زمان کوچولوها میتونن یا ژیمناستیک یا باله رو یاد بگیرن و هم زمان مامانا به ورزش خودشون برسن. دومین خبر مال عروس دامادای عزیز هست. آزاده جون انواع رقصای دونفره مربوط به نامزدی تا عروسی و تو باشگاه به زوجهای گلمون اموزش میدن. بهتون توصیه میکنم از این امکانات استفاده کنین. تلفن های تماس باشگاه آران : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خانومای عزیز. باشگاه آران برای کلاسهای ترم زمستانه خودش در حال نامنویسی هست. این باشگاه با سالها تجربه در زمینه ورزشهای مخصوص بانوان و آموزش انواع رقص منتظر شما عزیزان محترم میباشد . باشگاه آران مخصوص بانوان عزیز است و تا ساعت 9 شب به صورت روزانه در خدمت شما با انواع کلاسهای ورزشی و رقص در یک محیط بسیار شاد واقع در ساختمان کودک شاپرک از شما استقبال میکند. شماره های تماس ما : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سودابه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط سودابه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کار کراتین درمانی تو یه سالن هروی اندو انجام دادم واقعا راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سودابه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط سودابه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کار کراتین درمانی تو یه سالن هروی اندو انجام دادم واقعا راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران با مدیریت خانم آزاده سید جعفری با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ورزشهای سالنی و رقص بانوان از شما دعوت میکند تا از سالن جدید و کلاسها دیدن فرمایید. باشگاه آران مخصوص بانوان و به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان میباشد. تلفن تماس : 09335166561 - 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر من قبل از ثبت نام در ریتم آوا 4 آموزشگاه دیگه رو امتحان کرده بودم ولی از هیچ کدوم راضی نبودم اساتید و محیط ریتم آوا واقعا متفاوته : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط من قبل از ثبت نام در ریتم آوا 4 آموزشگاه دیگه رو امتحان کرده بودم ولی از هیچ کدوم راضی نبودم اساتید و محیط ریتم آوا واقعا متفاوته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام دوستای عزیزم. دوره جدید نامنویسی کلاسهای ورزشی و رقص باشگاه آران شروع شده. میتونین برای گرفتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین تلفن : 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی سعیدی : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط علی سعیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من دنبال یه آموزشگاه خوب میگشتم اینجا رو دیدم نظرات رو خوندم به چند تا از آموزشگاه های نزدیک خونمون سر سرم بنظرم توی پاسداران که محل زندگیمه ریتم اوا آموزشگاه خوبیه با توجه به مواردی که دوستان برای انتخاب گفتن اکثرش رو داره مخصوصا اینکه برخوردشون خیلی خوب بود و یه سالن اجرا دارن که دایم برای هنرجوا کنسرت آموزشی برگزار می کنن که این برام خیلی جالب بود چون توی رشد و انگیزه خیلی موثره امکانات موسسم خوبه و وقتی به کانال اینستاشون سر زدم و نموه کاری استادا و هنرجواشون رو دیدم راغب شدم و ثبت نام کردم و خیلی الان راضیم ممنون برای این سایت خوب که بهم کمک کرد یه آموزشگاه خوب پیدا کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین آموزشگاههای موسیقی تهران تو انتخابش شک نکنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احسان ارمانی : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط احسان ارمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 2 سال که سه تار را پیش استاد ابراهیمی در اموزشگاه ریتم اوا کار میکنم و بسیار راضی هستم 22849355 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا رستگار : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط درسا رستگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 2 سال هست که هنرجوی ریتم آوا هستم واقعا تو این 2سال هم استادای عالی و هم پیشرفت چشمگیری داشتم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفیسه کریمیان : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --لویزان - شیان توسط نفیسه کریمیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 2 سال دارم تو اموزشگاه ریتم اوا گیتار پیش استاد یوسفی نژاد یاد میگیرم و خیلی خیلی راضیم این شماره اموزشگاه است22849355 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : مرکز تخصصی کراتینه مو در شرق تهران به عنوان بهترین مرکز کراتینه مو در شرق تهران محله --لویزان - شیان توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان، چند وقت بود از وزوزی بودن موهام رنج می بردم تا اینکه با الناز دوستم در این رابطه صحبت می کردم.. الناز هم تعرف کرد همین مشکل رو داشت و برای رفع این مشکل به مرکز کراتینه مراجعه کرد از کارش راضی بود منم با توصیه دوستم الناز رفتم اونجا کراتینه موهامو انجام دادم و واقعا هم راضی بودم پیشنهاد می کنم شما هم برین .. شمارشون رو براتون می ذارم 09127254634 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی کراتینه مو در شرق تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یلدا : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط یلدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک سال میشه که توی آموزشگاه موسیقی آذرنگ کلا س عود رففتم و تا الآن 2 تا کنسرت برای ما گذاشتن و اجرای کنسرت خیلی خیلی برای من انگیزه ایجاد کرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : دوستای عزیزی که میخوان هم از لاغری و تناسب اندام بهره مند بشن هم در کنارش هنری و یاد بگیرن، از طرفی یا شاغل هستن یا روزهای پرکاری دارن میتونن از باشگاه آران استفاده کنن که هم مختص خانمهای عزیز هست هم از 9 صبح تا 9 شب به شما عزیزان کلاسهای رقص و تناسب اندام مختلفی رو ارائه میده. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین. تلفنهای تماس : 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : عزیزانی که مشکل چربی شکم و پهلو دارن فقط با یک تماس و مشاوره با باشگاه آران میتونن به چند روش درصدد رفع مشکلشون باشن. کافیه با ما  تماس بگیرین تا با بهترین زمان و روشهای ممکنه بهتون کمک کنیم. تلفنهای تماس ما : 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : تخفیف با سلام خدمت همه بانوانی که دنبال استفاده از کلاسهای ورزشی با قیمتهای مناسبتری هستن به اطلاعتون میرسونم که باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل خود به مدت ده روز تخفیف مناسبی در نظر گرفته است. 1 - بدنسازی با دستگاه و برنامه تخصصی لاغری 2 - انواع رقصهای کلاسیک و سنتی 3 - آموزش رقص عروس و داماد تلفنهای تماس : 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام و درود خدمت بانوان شرق تهران. باشگاه آران با سالها سابقه در زمینه ارائه انواع رقص و ورزشهای سالنی به صورت تمام وقت از حضور شما عزیزان جهت نامنویسی ترم تابستان دعوت به عمل می آورد. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ساعات کلاسهای رقص و ورزشهای بدنسازی و ... با تلفنهای تماس ما ارتباط برقرار کنید. متنشکرم تلفنهای تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل هنرجو میپذیرد: 1- trx 2- cx 3- کیک بوکسینگ و دفاع شخصی 4- لاغری موضعی 5- فیتنس و بدنسازی 7- زومبا مادر و کودک 8- ورزش و بازی کودکان تلفن تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena :    باشگاه آران جهت کلاسهای فوق از شما بانوان عزیز استقبال مینماید 1- بدنسازی با دستگاه 2- کمپ شکم و پهلو 3- TRX تلفنهای تماس: 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمیرا نادری : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط حمیرا نادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم کلاس ارگ میریم ، از آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مسعود الاهیان : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط مسعود الاهیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ اساتید بسیار خوبی دتره و کادر برنامه ریزیشون خیلی حرفه ای هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرتمیس بارانی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط آرتمیس بارانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزیز وقتتون رو برای پیدا کردن آموزشگاه موسیقی خوب تلف نکنید من حداقل 7 آموزشگاه رفتم ولی آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی خییلی خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه فرازمند : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط معصومه فرازمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم کلاس ارگ میریم ، از آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلی ابوذری : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط نیلی ابوذری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ١ ساله كه كلاس تمبك ميرم و از استادم خيلي خيلي راضي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روژان مهدوی کیا : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط روژان مهدوی کیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ اساتید بسیار خوبی دتره و کادر برنامه ریزیشون خیلی حرفه ای هستش . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانی دوست محمدی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط هانی دوست محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزیز وقتتون رو برای پیدا کردن آموزشگاه موسیقی خوب تلف نکنید من حداقل 7 آموزشگاه رفتم ولی آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی خییلی خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تندیس علومی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط تندیس علومی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم کلاس ارگ میریم ، از آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هاله اربابیان : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط هاله اربابیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ بهترین آموزشگاه به جهت داشتن اساتید حرفه ای و بسسیار با تجربه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر مهناز : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلاممم دوست جووونا من یجای تووپ سراغ دارم ، آشناهامون بیشتریا رفتن پیششون ، منم خودمم برا تتوی خط چشم میخام برم شمارشونم اینه 26322050 سمت هروی سالن اندو موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا آملی پور : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط سمیرا آملی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم رو کلاس ارف بردم آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی از استادش و نحوه کارش راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران و به چند علت بهتون پیشنهاد میکنم. اول اینکه خاص بانوان هست. دوم اینکه تمام روزهای هفته رو تا ساعت 9 شب پوشش میده. سوم اینکه هم ورزشی هست هم هنری یعنی در کنار ورزشای سالنی میتونین از کلاسای رقصش که خیلی شاد و به روز هست هم استفاده کنین. چهارم اینکه روبه روی مترو و پایانه بی  آر تی هست و راحت میتونین خودتون و به اینجا برسونین. برای اطلاعات تکمیلی باهامون تماس بگیرین . تلفن : 777893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیلا فرمانی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط شیلا فرمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ میرم واقعا از استادم راضی هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهنوش کریمی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط بهنوش کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ بهترین آموزشگاه به جهت داشتن اساتید حرفه ای و بسسیار با تجربه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سرو ناز کوهیار : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط سرو ناز کوهیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزیز وقتتون رو برای پیدا کردن آموزشگاه موسیقی خوب تلف نکنید من حداقل 7 آموزشگاه رفتم ولی آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی خییلی خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حوریا ملک محمدی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط حوریا ملک محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و 2 تا از دوستام کلاس دف میریم و از آموزشگاه موسیقی آذرنگ خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سید محمد فاضلی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط سید محمد فاضلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه تا آموزشگاه موسیقی رفتم و اصلا راضی نبودم تا اینکه از طریق همین سایت با آموزشگاه موسیقی آذرنگ آشنا شدم خیلی از نحوه برنامه ریزی آموزشگاه و اساتید راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کامران پوربابایی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --لویزان - شیان توسط کامران پوربابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ١ ساله كه كلاس تمبك ميرم و از استادم خيلي خيلي راضي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله لویزان - شیان          

صفحه اصلی تالار لویزان - شیان اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
يکشنبه 22 آبان ماه 1390
كياني

تاریخ درج: يکشنبه 22 آبان ماه 1390

در صورتي كه راهنمايي و رانندگي (راهور) نمي تواند مامور براي كنترل تابلوهاي توقف ممنوع بگذارد لا اقل خيابان را يكطرفه نمايد تا وقت مردم براي گذر از اين خيابان تلف نشود . با تشكر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 29 مهر ماه 1390
امير حسين آبادي

تاریخ درج: جمعه 29 مهر ماه 1390

لطفا خيابان شهيد فرشادي را از شهيد شاهرضايي  تا كوجه 12 بهمن تعريض كنيد . مقدار از پياده رو را به خيابان اضافه كنيد . تشكر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 30 شهريور ماه 1390
httht

تاریخ درج: چهارشنبه 30 شهريور ماه 1390

خيلي خوب خوش اب وهوا 20 20

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 23 شهريور ماه 1390
کیایی

تاریخ درج: چهارشنبه 23 شهريور ماه 1390

لویزان  محله خوبی بود ولی یک مشت غربتی .اومدن و لویزان رو به گند کشیدن .یک مشت آدم بی فرهنگ  با نظر مباکی موافقم  .تو خیابون ماشین رو پارک می کنند و عین گاو میرن و نه میفهمن خیابون یک طرفه است و نه علامت توقف ممنوع رو دیدن .

حیف surprise

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 17 شهريور ماه 1390
مبارکی

تاریخ درج: پنجشنبه 17 شهريور ماه 1390

دعا کنیم یکسری از محلیها وشهرداری محترم منطقه 4 و راهنمایی ورانندگی به ان سطح شعور برسندکه تشخیص بدهندکه خیابان شهید فرشادی راباید یکطرفه بشود . امین

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله لویزان - شیان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 655
بهترین آموزشگاه آرایشگری لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 703
بهترین آموزشگاه نقاشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 817
بهترین آموزشگاه آیلتس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 917
بهترین آموزشگاه توریسم لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1031
بهترین آموزشگاه هتلداری لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1096
بهترین آموزشگاه گردشگری لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1031
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 984
بهترین لوازم قنادی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1229
بهترین مرکز اجاره خودرو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1351
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1174
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1214
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1021
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1175
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1018
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 926
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1057
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1095
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1096
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1003
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1071
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1260
بهترین پزشکان عمومی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1057
بهترین متخصصین ریه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1189
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب لویزان - شیان و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1138
بهترین متخصصین قلب و عروق لویزان - شیان و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1281
بهترین روانپزشکان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1211
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1072
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1156
بهترین پلاستیک فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1133
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1436
بهترین کلانتری و اداره پلیس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1021
بهترین دفاتر پست لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1201
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1357
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1284
بهترین هتل ها و اقامت گاه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1060
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1060
بهترین نگارخانه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1137
بهترین کتابخانه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1258
بهترین تئاتر و تالار نمایش لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 955
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1048
بهترین دادسراهای لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1015
بهترین ادارات و سازمان های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1096
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1051
بهترین مساجد و حسینیه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1023
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1275
بهترین دکوراسیون داخلی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 1335
بهترین فرش فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1125
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1184
بهترین سمپاشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1037
بهترین شعبات مهر اقتصاد لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 999
بهترین شعبات بانک سینا لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1039
بهترین شعبات بانک سامان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1084
بهترین شعبات بانک پاسارگاد لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1106
بهترین شعبات بانک پارسیان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 986
بهترین شعبات بانک شهر لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1053
بهترین شعبات بانک صادرات لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 936
بهترین شعبات بانک ملت لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 979
بهترین شعبات بانک ملی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 953
بهترین پمپ بنزین های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1209
بهترین بیمارستان های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1067
بهترین فروشگاه های شهروند لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1177
بهترین صرافی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1316
بهترین موبایل فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 982
بهترین پزشکان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 941
بهترین آموزشگاه های رانندگی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1082
بهترین گل فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1272
بهترین بانک های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 979
بهترین بیمه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1204
بهترین دفاتر اسناد رسمی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1194
بهترین ابزار فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1035
بهترین کارواش های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1049
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 959
بهترین لوازم التحریری های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 985
بهترین خدمات کامپیوتری لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 998
بهترین کافی نت و گیم نت های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1458
بهترین تاسیساتی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 973
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1000
بهترین کیف و کفش فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1043
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 960
بهترین خشکشویی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1050
بهترین خرازی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1132
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1115
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1177
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1017
بهترین نانوایی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 990
بهترین سوپرهای میوه و سبزی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1011
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1080
بهترین مراکز خدمات نظافتی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1037
بهترین مراکز زیبایی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 1006
بهترین مراکز ماساژ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1126
بهترین دارالترجمه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1110
بهترین مزون های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
شنبه 9 بهمن سال 1395
بوسیله ارزو
3 4171
بهترین تعمیرات مبلمان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1187
بهترین امداد خودروهای لویزان - شیان و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1083
بهترین باشگاه ورزشی رزمی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1217
بهترین عطاری های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1257
بهترین پزشکان متخصص اطفال لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 969
بهترین مراکز سیسمونی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1162
بهترین مراکز مبلمان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1058
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1137
بهترین چاپخانه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1097
بهترین تابلوسازی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1116
بهترین مراکز روانشناسی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1261
بهترین تعمیرگاه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1213
بهترین لوازم یدکی خودرو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1132
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق لویزان - شیان و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1246
بهترین آژانس های مسافرتی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1120
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اسفند سال 1396
بوسیله مهناز
2 2915
بهترین متخصصین پوست ومو لویزان - شیان و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1196
بهترین پزشکان متخصص چشم لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1081
بهترین کلینیک های لاغری لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1437
بهترین داروخانه های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1418
بهترین پیک بادپای لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1272
بهترین باربری های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1020
بهترین قالیشویی های لویزان - شیان و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله maryam ghorbani
1 2059
بهترین آرایشگاه مردانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 بهمن سال 1390
بوسیله sina keshmiri
5 17993
goodfriend
دوشنبه 30 دی سال 1398
بوسیله راحله رضایی
28 47835
goodfriend
یکشنبه 22 آبان سال 1390
بوسیله كياني
5 19117
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 شهریور سال 1396
بوسیله بهروز احمدی
5 12336
بهترین عکاسی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
6 18952
بهترین مرکزدرمانی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
جمعه 18 شهریور سال 1390
بوسیله مبارکی
1 7433
بهترین شیرینی فروشی و قنادی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
جمعه 31 شهریور سال 1391
بوسیله مدیسا
6 22249
بهترین خواروبارفروشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
یکشنبه 5 آذر سال 1391
بوسیله alifarzad
2 9072
بهترین تره بار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3021
بهترین پارک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله تاتیا
1 9046
بهترین تاکسی سرویس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 15 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ترابیان
1 6286
بهترین رستوران لویزان - شیان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 1 مهر سال 1390
بوسیله f.s
3 19241
بهترین تالار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 5570
بهترین کافی شاپ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 6738
بهترین قهوه خانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 بهمن سال 1390
بوسیله sina keshmiri
2 9178
بهترین سفره خانه سنتی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 7979
بهترین سینمای لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3582
بهترین استخر،سونا،جکوزی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
سه شنبه 12 مهر سال 1390
بوسیله siavash poorshafagh
2 14718
بهترین مدرسه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله شهین
4 15094
بهترین مرکز خرید لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 22 اردیبهشت سال 1391
بوسیله پونه مجیدی
1 7925
بهترین مشاور املاک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله اصغر
2 12494
بهترین آموزشگاه کامپیوتر لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 مرداد سال 1393
بوسیله hr_m_86
1 5692
goodfriend
جمعه 27 اردیبهشت سال 1398
بوسیله محبوبه
2 8877
goodfriend
شنبه 13 بهمن سال 1397
بوسیله مهري باشتي
35 43122
بهترین کلاس آموزشی کنکور لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 3597
بهترین مهد کودک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 5435
goodfriend
سه شنبه 1 مرداد سال 1398
بوسیله ازاده
32 46173
بهترین فست فود لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 24 مرداد سال 1390
بوسیله یحیی دلیوری
1 8064
بهترین منطقه جهت سکونت لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 19 اسفند سال 1393
بوسیله drirani8
10 38850

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران