سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : به پیشنهادتون رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی برای هاشور ابرو.واقعا کارشون خیلی تمیز و طبیعی بود به نظر من یه بار تست کنید 09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر gggggggg : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --لویزان - شیان توسط gggggggg به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ooooooooooo نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر hr_m_86 : سلام; بنده مدرس دوره های آموزشی icdl بودم و تمام آموزش ها را به صورت فیلم ضبط کردم و شما می توانید از آنها استفاده کنید: برای دانلود مجموعه آموزشی + جزوات آموزشی + نمونه سوالات icdl به این سایت مراجعه کنید: www.learnfiles.ir لینک مستقیم آموزش: http://myprogrammingvb.blogsky.com/1393/05/05/post-30        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahson :   سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
. نظر امیر جنت نیا : آکواریوم کاردینال به عنوان بهترین آکواريوم آب شور آب شيرين ماهيان زينتي ريف پلنت گياه ماهي ساخت آکواریوم واردات و صادرات ماهی تزئينی محله --لویزان - شیان توسط امیر جنت نیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکواریوم کاردینال        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 و 4 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما: شعبه 1:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 شعبه 2:مجیدیه شمالی .خ ابوالحسنی .پ100.واحد 18 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مریم : سوپر پیروزی به عنوان بهترین خوار بار فروشی محله --لویزان - شیان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سوپر پیروزی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین خواروبارفروشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
. نظر alifarzad : شیان1 سوپر پیروزی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ جعفریان به نظر خليلي : سلام منطقه لویزان و شیان بسیار خوش آب و هواست و محله آرومیه اما متاسفانه یه کم بد مسیره . از سه راه فلاحی جلوی دانشگاه شهید رجایی تاکسی های ون هستن که به مترو فدک میرن و شما میتونید از این تاکسی ها استفاده کنید و به مترو فدک برین و در ایستگاه دروازه شمران خط عوض کنید و وارد خط 1 بشید . اگر هم نخواستید از جلوی همون دانشگاه که گفتم ایستگاه اتوبوس هست که یکراست میره به ایستگاه متروی شهید حقانی در خط یک اما حدود نیم ساعت طول می کشه . خط 3 مترو هم که داره راه میفته از خود لویزان نه ولی از حسین آباد و هروی می گذره . این رو هم بگم که با پیگیری های زیاد که انجام شد قراره از میدان شاهرضایی رو به روی مجتمع گلها و میدان طجرلو نزدیک تره بار تا جند روز دیگه خط تاکسی برای رسالت راه میفته. اما به نظر من زندگی تو این محله به همچی می ارزه و پیشنهاد می کنم اون رو از دست ندین آینده محله خیلی خوبه  گرچه الانم مشکلی توش نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حمیده به نظر خليلي : 1%فکرکن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ مدیسا به نظر محمد قربان زاده : از اون موقعی که لاریسا اومده بقیه باید جمع کنن!امتحان کنید میبینین .مجتمع تجاری الماس.شیرینی لاریسا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tina : kooche mohamadi        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ tina به نظر ازیتا : tohid kheyli bade,haghighato nemidonam        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر محمد قربان زاده : سلام خدایی شیرینی آیدین فقط و فقط    تعداد پاسخها(1)( مدیسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ازیتا : از نظر من افتضاح ترین مدرسه ی منطقه ی 4 مدرسه ی توحید و مدرسه ای که ازش راضی بودم مدرسه ی حقیقت بود    تعداد پاسخها(1)( tina)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nima : فقط شيدايي 77868268        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر پونه مجیدی : پیکو کالر شرق فروشگاه رنگ عتیق به عنوان بهترین رنگ پرده کرکره استیکر مدرن استیکر کودک پنجره هاي upvc محله --لویزان - شیان توسط پونه مجیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیکو کالر شرق فروشگاه رنگ عتیق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر ترابیان : تاکسی شیان 22931819        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا خوش رو : سلام شیرینی آیدین خیلی هم عالیه من و خانوادم کاملا راضی هستیم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina keshmiri : فقط شهرک لویزان یک(ولایت گشنه) بهترین جاهستس!          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر sina keshmiri : عمو حسین دم خیابون هنگام هر قلیون 2000 تومن          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر sina keshmiri : بهترین آرایشگاه آرایشگاه عمو سعید تو شهرک لویزان یک هستش که فقط 1000 تومن میگیره!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aysan niyaz : شیرینی آیدین به عنوان بهترین شيريني محله --لویزان - شیان توسط aysan niyaz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شيريني و كيك هاي خوبي دارد نمایش مشخصات و آدرس مرکز شیرینی آیدین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا سعادت : آرایشگاه خانم رجبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهدی رضائی به نظر عسل : عکاسی خاطره ها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر داوری : عکاسی شهید فلاحی بهترینه تازه اینکه یه آتلیه مجزای حرفه ایم زده قیمتاشم فوق تصور مناسبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohammad : madreseye lavizan 1 behtarin madresas be mooolaaaaaa        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر مرمر مجیدی : به نظر من بهتری ارایشگاه مردانه  ارا شگاه اقا محسن , تو خیابون شاه رضایی بغل کوچه سخن سوم چون مجید من میره اونجا موهاش رو کوتاه میکنه و خیلی ناز میشه.مرمر مجیدلاله         مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر كياني : در صورتي كه راهنمايي و رانندگي (راهور) نمي تواند مامور براي كنترل تابلوهاي توقف ممنوع بگذارد لا اقل خيابان را يكطرفه نمايد تا وقت مردم براي گذر از اين خيابان تلف نشود . با تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر امير حسين آبادي : لطفا خيابان شهيد فرشادي را از شهيد شاهرضايي  تا كوجه 12 بهمن تعريض كنيد . مقدار از پياده رو را به خيابان اضافه كنيد . تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ خليلي به نظر حسن شماعی زاده : يه سوالي از دوستان ساكن لويزان و شيان دارم، تاكسي يا اتوبوس واسه ايستگاههاي خط يك مترو تو اين محله وجود داره؟ در آينده ممكنه خطوط مترو از اين منطقه هم رد بشه؟    تعداد پاسخها(2)( حمیده - جعفریان)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ابرام به نظر حسن شماعی زاده : شیان 4 و5        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. پاسخ siavash poorshafagh به نظر baher : bad nist,Lockeresh aslan khoob nist. vali abesh hamishe tamize,Jakoozisham badak nist, nazare mane alabate        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران لویزان - شیان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر f.s : فقط ولیمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر f.s : گالری خورشید خانوم تو خیابون سلیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر f.s : شیرینی چاوش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر httht : خيلي خوب خوش اب وهوا 20 20        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیایی : لویزان  محله خوبی بود ولی یک مشت غربتی .اومدن و لویزان رو به گند کشیدن .یک مشت آدم بی فرهنگ  با نظر مباکی موافقم  .تو خیابون ماشین رو پارک می کنند و عین گاو میرن و نه میفهمن خیابون یک طرفه است و نه علامت توقف ممنوع رو دیدن . حیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لویزانی : شیرینی چاووش در شیان /   آیدین سر شیان هم بد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مبارکی : اقای دکتر مهرایین واقای حیدری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبارکی : دعا کنیم یکسری از محلیها وشهرداری محترم منطقه 4 و راهنمایی ورانندگی به ان سطح شعور برسندکه تشخیص بدهندکه خیابان شهید فرشادی راباید یکطرفه بشود . امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مبارکی به نظر حسن شماعی زاده :  کوچه 12 بهمن کوچه قنات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بهارمهر به نظر محموداكبري : کاملا موافقم.ولیمه غذایش عالی ست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسن شماعی زاده : شیان یکم  ودوم   کوچه  آسیاب و کوچه  سگی  در لویزان گل آباد در ولیعصر    تعداد پاسخها(3)( مبارکی - ابرام - خليلي)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین تالار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله   

بازدید از سایت محله لویزان - شیان           بهترین تالارهای تهران؟

صفحه اصلی تالار لویزان - شیان بهترین تالار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله لویزان - شیان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
چهار شنبه 19 بهمن سال 1390
بوسیله sina keshmiri
5 7131
goodfriend
دوشنبه 10 شهریور سال 1393
بوسیله naimeh
7 5344
goodfriend
یکشنبه 22 آبان سال 1390
بوسیله كياني
5 7550
goodfriend
یکشنبه 5 آذر سال 1391
بوسیله مریم
2 3144
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
4 6512
بهترین مرکزدرمانی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
جمعه 18 شهریور سال 1390
بوسیله مبارکی
1 2462
goodfriend
جمعه 31 شهریور سال 1391
بوسیله مدیسا
6 7942
بهترین خواروبارفروشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
یکشنبه 5 آذر سال 1391
بوسیله alifarzad
2 3228
بهترین تره بار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1034
بهترین پارک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله تاتیا
1 3604
بهترین تاکسی سرویس لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 15 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ترابیان
1 2082
goodfriend
جمعه 1 مهر سال 1390
بوسیله f.s
3 6987
بهترین تالار لویزان - شیان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2687
بهترین کافی شاپ لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1884
بهترین قهوه خانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 بهمن سال 1390
بوسیله sina keshmiri
2 3285
بهترین سفره خانه سنتی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2963
بهترین سینمای لویزان - شیان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1130
بهترین استخر،سونا،جکوزی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
سه شنبه 12 مهر سال 1390
بوسیله siavash poorshafagh
2 6248
goodfriend
سه شنبه 21 شهریور سال 1391
بوسیله tina
3 5451
بهترین مرکز خرید لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 22 اردیبهشت سال 1391
بوسیله پونه مجیدی
1 2525
بهترین مشاور املاک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله اصغر
2 5019
بهترین آموزشگاه کامپیوتر لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 مرداد سال 1393
بوسیله hr_m_86
1 1425
بهترین آموزشگاه زبان لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 2372
بهترین آموزشگاه موسیقی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 6 خرداد سال 1391
بوسیله nima
1 2225
بهترین کلاس آموزشی کنکور لویزان - شیان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1071
بهترین مهد کودک لویزان - شیان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1719
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
4 1657
بهترین فست فود لویزان - شیان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 24 مرداد سال 1390
بوسیله یحیی دلیوری
1 2628
goodfriend
سه شنبه 25 مهر سال 1391
بوسیله جعفریان
8 11740
بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
aliamiri2
سه شنبه 19 شهریور سال 1392
بوسیله امیر جنت نیا
1 1906
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 405
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 783
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 232
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 274

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13870, کاربران: 5019
به جدید ترین عضو انجمن, Sarehsh خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران