لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین قالیشویی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
. نظر فروزان : قالیشویی فارسی با مدیریت آقای کاشمری 77336000 و 22646472 رو معرفی می کنم بهتون. 48 ساعته تحویل میدن. خیلی مرتب و منظم هستن. پرسنل خب تحویل به موقع باعث شده این قالیشویی رو من به همه معرفی کنم آدرس سایتشون هم www.ghalifarsi.com هستش، یه بار امتحان کنید مشتری همیشگی خواهید شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر شبنم : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط شبنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر فروزان : آموزشگاه موسیقی رنسانس به عنوان بهترین آموزش موسیقی،پیانو،هارمونیکا محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط فروزان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام و وقت بخیر بنده هنرجوی سازدهنی در آموزشگاه رنسانس هستم .. و از آموزشگاه و استاد و شیوه ی تدریس ایشون خیلی راضی هستم55073783 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی رنسانس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سیمین : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط سیمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد اینهمه کلاس رقص رفتم ولی هیچکدومش به این اندازه خوب نبود جدی میگم کلاس شما و کادر خوبتون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نهال فریادی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط نهال فریادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب بود من تو آف ماه رمضان تو کلاس‌های آموزشی شرکت کردم واقعا قیمتش عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر شکوفه : آموزشگاه موسیقی رنسانس به عنوان بهترین آموزش موسیقی،پیانو،هارمونیکا محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو یک ترم کلاس گیتار پاپ تو این آموزشگاه کلی ریتم و آکورد یاد گرفتم ۰۲۱۵۵۳۱۸۳۶۳ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی رنسانس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زری : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط زری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای شاد و پرانرژِی رقص آذربایجانی گروه اوتلار رو از دست ندین... اینم شمارشون 09190396643 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژده سلطانی : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط مژده سلطانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خیلی خوبی بود خیلی راضی بودم پیشنهاد میکنم بهتون 88171230 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر نازنین : هنرستان غیر انتفاعی دخترانه نخبگان به عنوان بهترین هنرستان غیر انتفاعی محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هنرستان غیرانتفاعی نخبگان 88314142 و 88306535، توی محدوده سهروردی ،‌خیابان ملایری پور، بهترین هنرستان دخترانه غیرانتفاعی توی تهران هستش شماره، 13 سال سابقه و معلمین بسیار خوبی داره، رشته های معماری و حسابداری رو توی هنرستان رو فعالیت می کنن،‌ 95 درصد از دانش آموزاشون توی دانشگاه های دولتی چه تهران چه شهرستان قبول شدن هر ساله، من به شخصه این هنرستان رو تایید می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز هنرستان غیر انتفاعی دخترانه نخبگان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pishro2000 : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 پارافین تراپی واسه ناخن هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر sogand77 : salam        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ aliparsa به نظر aliparsa : راستی یادم رفت شماره تماس املاک آزادنیا را بدم 33362272-4 به نشانی: پیروزی- صددستگاه- انتهای خیابان بستان منش-خیابان نجارمحمودی (ارجمندی)-پلاک228                                                    مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. نظر aliparsa : با سلام خدمت دوستان عزیز به نظر من بهترین مشاور املاک در منطقه صد دستگاه -پیروزی مشاور املاک آزادنیا می باشد  البته دو مشاور املاک به نام آزادنیا در این منطقه هست  که از هم جدا هستند املاک مورد نظر من مشاور املاک آزادنیا در خیابان ارجمندی است  که واقعا میتونم بگم از لحاظ  انصاف صداقت با مشتری  خوش رفتاری  و مردم داری  بهترین هستند به مدیریت جناب آقای مسعود آزادنیا  خدا خیرشون بده  من تازه امروز از این سایت بازدید کردم دلم نیومد این مطلبو نگم ........        تعداد پاسخها(1)( aliparsa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر امیرعلی عباسی : انتشارات مکعب* به عنوان بهترین چاپ کتاب و ناشرین محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط امیرعلی عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز انتشارات مکعب*        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر نيما :بنظر من خيابان پورمند و كوچه هاي منتهي به آن خيلي خوبند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یوسف آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر بهرامی : شاه دیزی شعبه یوسف آباد به عنوان بهترین دیزی محله --یوسف آباد توسط بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یه دیزی به تمام معنا فوق العاده واقعا برازنده شاه دیزی هست از عطر وبو گرفته تا پک کامل وبسته بندی زیباشون بیهمتاست نمایش مشخصات و آدرس مرکز شاه دیزی شعبه یوسف آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
. نظر بهرام : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط بهرام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرامو دکتر مقیمی عزیز با ارامش و خیلی با مهارت در مدت کمی انجام دادن .از دکتر تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
. نظر ساتیار : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ساتیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واکسیناسین بچه ها و ختنه پسرم رو هفته پیش دکتر مقیمی انجام دادم عالییییی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیروان : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط سیروان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی عالی و راحت انچام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر ناصری : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی خیلی خوب و راحت انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسنی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرمون رو دکتر مقیمی عالی انجام دادن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارینا : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط سارینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسر من و پسر خواهرم رو دکتر مقیمی با دقت و ماهرانه انجام دادن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
. نظر کاوه آریانا : دفتر وکالت مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین دفتر وکالت محله --تهران پارس منطقه 4 توسط کاوه آریانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم مریم مرادی(وکیل)متاسفانه ازنظرحرفه ای وقانونی بهیچ وجه موردتاییدبنده نمیباشد،ایشان جزوآندسته وکلایی میباشندکه ازاستیصال و مشکلات مردم برای خود پل ساخته وفقط بفکردرآمدخویش میباشندوآنهم بشکلی غیرقانونی،چراکه حق مشاوره ای راکه کانون وکلا ۳۰۰ الی۵۰۰ هزارتومان درنظرگرفته برای یکساعت، ازمراجعین نگون بخت ۱ میلیون تومان مطالبه میکندیا برای یک طلاق توافقی(که آسانترین نوع وکالت میباشد)از ۲۰ الی ۳۰ میلیون دستمزدمیگیرند.ایکاش روزی برسدکه اینگونه وکلا ازطرف کانون یاقوه قضاییه موردبازخواست قرارگرفته تااینگونه ازمشکلات مردم برای خودسرمایه اندوزی نکنند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر وکالت مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر آریا : کلینیک لیزر و زیبایی نفیسه پناه به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط آریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین کلینیک چه از نظر اخلاقی چه از نظر کادر حرفه ای و‌پزشکی و بدون شک یکی از بهترین مراکز لیزر تهران دستگاه ها فوق العاده عالی با جوابدهی بی نظیر فک کنم تنها مرکزی بود که واقعا بعد از ۶ جلسه وارد شارژ میشیم خیلی جاها میگن بعد ۶ جلسه دوران شارژ میشه ولی متاسفانه چون کاملا شات نمیزنن عملا خیلی کم پیش مباد واقعا بعد ۶ جلسه بری تو دوره شارژ حداقل ۸ تا ۹ جلسه زمان میبره نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیزر و زیبایی نفیسه پناه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مریم همزه : کلینیک روانشناسی امیدوار خدا به عنوان بهترین کلینیک روانشناسی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مریم همزه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز مشاوره ای بوده که تاالعان مراجعه داشتم.با بهترین تیم حرفه ای ومتخصص نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک روانشناسی امیدوار خدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رحمانی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی انجام داد خوب و راحت بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کامران : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط کامران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه در کمال ارامش خیلی خوب انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مناسبی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط مناسبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم عالی انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامدی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط حامدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرمدعالییی و در ارامش انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر حسین : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط حسین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی انجام دادن عالی بود ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سراوانی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط سراوانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی خوب انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فربد : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط فربد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین متخصص ختنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نام اوران : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط نام اوران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم دیروز توسط دکتر مقیمی انجام شد عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماهیار : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ماهیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر مقیمی بسیار حاذق و باسواد هستن بهبودی دخترم رو مدیون دکتر هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین بیمارستان های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
. نظر شیرین : دکتر ایمان ایرانی به عنوان بهترین مشاوره تلفنی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است راضی ام خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ایمان ایرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پرنیا اصغری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط پرنیا اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در ابتدا من پسرم رو به ایده ال بردم پس از یه مدت که از نتیجه خیلی راضی بودم با وجود اینکه دخترم ۱۶سالش بود و معلم خصوصی داشت بردم از عملکردشون خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حنانه رضایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط حنانه رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این اموزشگاه رو دوستم پیدا کرد چون پسر من با پسر ایشون دوست بود تصمیم گرفتیم هر دو رو باهم به اموزشگاه ببریم الان هر جفتشون اموزشگاه ایده ال میرند و واقعا راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هونیا فتاحی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هونیا فتاحی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر نگین فضلی : سالن زیبایی و عروس سرا رزگل به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --سعادت آباد توسط نگین فضلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدماتشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروس سرا رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز سیسمونی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
. نظر sahar13 : سلام دوستان برای سیسمونی اتاق دختر از کجا لوستر گرفتین؟ چه مدلی قشنگه بگیرم؟طرح‌های ساده شیک‌تره یا عروسکی و بچه گونه؟  قیمت‌ها چجوریه ؟لاله زار برم چیزی پیدا می‌کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر hedosh : سلام دو قلوهای من هم از کلاس اول، دبستان مروا ( یوسف آباد میرن و خیلی راحت و موفق هستند از مدیریت خوب و قوی سرکار خانم مکی تشکر میکنم بنظرم بهترین و باکیفیت ترین دبستان دخترانه غیردولتی دبستان مرواست 💕💕💕        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
. پاسخ sarasa به نظر محمد زارعی : سلام من قصد مهاجرت دارم. به نظر شما بهترین موسسه مهاجرتی کیه؟ کسی تجربه ای داره؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شینا محمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط شینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هیچ اعتماد به نفس حرف زدن به انگلیسی رو نداشتم یکی از حسنهایی که اموزشگاه ایده ال برای من داشت دادن اعتماد به نفس و کمک به حرف زدن من بعد از مدتها بود احساس کردم اون احساس خجالت و ترس از حرف زدن را دیگه ندارم اساتید باتجربه و حوصله ای دارند و خود خانم نجفی خودشون ر فتار صمیمانه و خوش برخوردی دارند و اگر مشکلی هم داسته باشید با روی گشاده ‌پاسخ گوی شما هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر سهیلا قنبری : کلینیک پوست مو لیزر زیبایی دکتر فائزه عامری به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --سعادت آباد توسط سهیلا قنبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت تزریق چربی مراجعه کردم.خانم دکتر بسیار حرفه ای و حاذق بودند و خیلی زیاد از کارشون راضی هستم و به دوستان و بستگانم هم ایشون رو معرفی کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست مو لیزر زیبایی دکتر فائزه عامری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ویونا اسدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ویونا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دنبال کار میگشتم اگهی معلم اموزشگاه ایده ال رو تو اگهی ها دیدم ولی هیچ تجربه تدریس نداشتم اما سطح زبانم خوبه خانم نجفی کلاس تی تی سی تو ۵جلسه برام گذاشتند بلافاصله مشغول بکار شدم اول تو خود اونجا بعد اموزشگاه دیگه هم رفتم برای تدریس قبول شدم کلاسهای تی تی سیشون عالیه از شون کمال تشکر رو دارم عالیییه 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سمیرا قریب : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا قریب : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرانک حسنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فرانک حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من منشی یکی از اموزشگاههای معروف توی تهران هستم ولی از اونجایی که میدونم اموزشگاه به چه صورتی هست شاید باورتون نشه به توصیه یکی از اساتید اونجا به اموزشگاه ایده ال اومدم و دارم زبان میخونم بعنوان کسی که تو یه اموزشگاه زبان کا میکنه ولی تو اموزشگاه ایده ال داره زبان یاد میگیره میگم که ایده ال جز بهترینهاست و براشون ارزوی موفقیت روز افزون دارم 🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تا را حدادی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط تا را حدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم اموزشگاه دیگه ای میرفت بعد از یه مدت طولانی پیشرفتی ازشون ندیدم مادر هم کلاسی دخترم اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کرد و من پیشرفتش رو به وضوح دیدم خیلی عالیه به طوری که تصمیم گرفتم همزمان خودم هم برم و از این وقت استفاده کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین قالیشویی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله   

بازدید از سایت محله سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک           بهترین قالیشویی های تهران؟

صفحه اصلی تالار سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک بهترین قالیشویی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
جمعه 29 بهمن ماه 1395
فروزان

تاریخ درج: جمعه 29 بهمن ماه 1395

قالیشویی فارسی با مدیریت آقای کاشمری 77336000 و 22646472 رو معرفی می کنم بهتون. 48 ساعته تحویل میدن. خیلی مرتب و منظم هستن. پرسنل خب تحویل به موقع باعث شده این قالیشویی رو من به همه معرفی کنم آدرس سایتشون هم www.ghalifarsi.com هستش، یه بار امتحان کنید مشتری همیشگی خواهید شد.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 756
بهترین آموزشگاه آرایشگری سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 721
بهترین آموزشگاه نقاشی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 785
بهترین آموزشگاه آیلتس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 881
بهترین آموزشگاه توریسم سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 988
بهترین آموزشگاه هتلداری سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1102
بهترین آموزشگاه گردشگری سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 922
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1096
بهترین لوازم قنادی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1097
بهترین مرکز اجاره خودرو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 893
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1048
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1213
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 938
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 945
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 810
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1045
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1245
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1006
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 933
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1282
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 969
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1023
بهترین پزشکان عمومی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1153
بهترین متخصصین ریه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 888
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 937
بهترین متخصصین قلب و عروق سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1020
بهترین روانپزشکان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 883
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 618
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 776
بهترین پلاستیک فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 710
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 784
بهترین کلانتری و اداره پلیس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 669
بهترین دفاتر پست سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 676
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 599
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 624
بهترین هتل ها و اقامت گاه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 576
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 603
بهترین نگارخانه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 687
بهترین کتابخانه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 631
بهترین تئاتر و تالار نمایش سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 621
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 742
بهترین دادسراهای سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 664
بهترین ادارات و سازمان های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 753
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 575
بهترین مساجد و حسینیه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 817
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 879
بهترین دکوراسیون داخلی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 732
بهترین فرش فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 546
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 631
بهترین سمپاشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 569
بهترین شعبات مهر اقتصاد سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 685
بهترین شعبات بانک سینا سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 879
بهترین شعبات بانک سامان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 886
بهترین شعبات بانک پاسارگاد سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 596
بهترین شعبات بانک پارسیان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 488
بهترین شعبات بانک شهر سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 720
بهترین شعبات بانک صادرات سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 705
بهترین شعبات بانک ملت سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 696
بهترین شعبات بانک ملی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 767
بهترین پمپ بنزین های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 602
بهترین بیمارستان های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 841
بهترین فروشگاه های شهروند سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 607
بهترین صرافی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1694
بهترین موبایل فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 699
بهترین پزشکان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 930
بهترین آموزشگاه های رانندگی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 774
بهترین گل فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 705
بهترین بانک های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 690
بهترین بیمه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 541
بهترین دفاتر اسناد رسمی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 802
بهترین ابزار فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 687
بهترین کارواش های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 694
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 675
بهترین لوازم التحریری های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1028
بهترین خدمات کامپیوتری سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 692
بهترین کافی نت و گیم نت های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 806
بهترین تاسیساتی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 733
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 600
بهترین کیف و کفش فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 746
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 612
بهترین خشکشویی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 666
بهترین خرازی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 779
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 661
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 618
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 606
بهترین نانوایی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 633
بهترین سوپرهای میوه و سبزی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 804
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 643
بهترین مراکز خدمات نظافتی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 654
بهترین مراکز زیبایی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 708
بهترین مراکز ماساژ سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1572
بهترین دارالترجمه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 953
بهترین مزون های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1112
بهترین تعمیرات مبلمان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 734
بهترین امداد خودروهای سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 685
بهترین باشگاه ورزشی رزمی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 730
بهترین عطاری های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 922
بهترین پزشکان متخصص اطفال سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1028
بهترین مراکز سیسمونی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 630
بهترین مراکز مبلمان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 862
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 721
بهترین چاپخانه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 965
بهترین تابلوسازی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 702
بهترین مراکز روانشناسی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 651
بهترین تعمیرگاه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 691
بهترین لوازم یدکی خودرو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 759
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 818
بهترین آژانس های مسافرتی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 767
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 اردیبهشت سال 1398
بوسیله نهال فریادی
1 2190
بهترین متخصصین پوست ومو سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 812
بهترین پزشکان متخصص چشم سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 739
بهترین کلینیک های لاغری سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 773
بهترین داروخانه های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 682
بهترین پیک بادپای سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 812
بهترین باربری های سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 937
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
1 2446
بهترین آرایشگاه مردانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
سه شنبه 28 آبان سال 1392
بوسیله sogand77
1 5191
بهترین آرایشگاه زنانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
شنبه 26 بهمن سال 1392
بوسیله pishro2000
1 6681
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 2984
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
0 2935
بهترین عکاسی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 2887
بهترین مرکزدرمانی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 2317
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 25 تیر سال 1390
بوسیله امیرعلی عباسی
1 8598
بهترین خواروبارفروشی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2254
بهترین تره بار سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2760
بهترین پارک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 4278
بهترین تاکسی سرویس سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 2666
بهترین رستوران سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 2962
بهترین تالار سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3153
بهترین کافی شاپ سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3047
بهترین قهوه خانه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2891
بهترین سفره خانه سنتی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2388
بهترین سینمای سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 4047
بهترین استخر،سونا،جکوزی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 4273
بهترین مدرسه سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله نازنین
1 4396
بهترین مرکز خرید سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 6129
goodfriend
دوشنبه 23 اردیبهشت سال 1392
بوسیله aliparsa
2 7270
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2611
بهترین آموزشگاه زبان سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 3625
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1398
بوسیله فروزان
3 6791
بهترین کلاس آموزشی کنکور سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 2565
بهترین مهد کودک سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 3797
goodfriend
سه شنبه 1 مرداد سال 1398
بوسیله شبنم
3 7304
بهترین فست فود سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 3247
بهترین منطقه جهت سکونت سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 26 اردیبهشت سال 1390
بوسیله نيما
1 7969

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران