لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین قالیشویی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
. نظر یاوری : کارخانه قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی محله --قیطریه - شریعتی توسط یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین قالیشویی در قیطریه با بهترین مواد شوینده قالیشویی امیدان 09122147919 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارخانه قالیشویی امیدان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوشا اسدی : قالیشویی نایب 26300026 22176577 به عنوان بهترین قالیشویی محله --قیطریه - شریعتی توسط نوشا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قالیشویی خوب در غرب تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی نایب 26300026 22176577        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمید رضا : قالیشویی و رفوگری فارسی با مدیریت آقای کاشمری 77336000 و 22646472 رو معرفی می کنم بهتون. 48 ساعته تحویل میدن. خیلی مرتب و منظم هستن. پرسنل خب تحویل به موقع باعث شده این قالیشویی رو من به همه معرفی کنم آدرس سایتشون هم www.ghalifarsi.com هستش، یه بار امتحان کنید مشتری همیشگی خواهید شد. کارخانه رفوگریشون تخصصی هستش،‌ همه کارمندهاشونن توی بخش رفوگری، حرفه ای هستن و تحصیل کرده در زمینه رفوگری فرش هستندو واقعا کارشون حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستار پور عرب : قالیشویی قیطریه به عنوان بهترین قالیشویی و رفوگری و مبل شویی محله --قیطریه - شریعتی توسط ستار پور عرب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ایشون و خدماتشون راضیم . عالی کار میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی قیطریه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهترین ها : قالیشویی فارسی به عنوان بهترین قالیشویی، روفوگری و رنگبرداری محله --قیطریه - شریعتی توسط بهترین ها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین قالیشویی که من باهاش تا حالا کار کردم، قالیشویی فارسی هستش. خیلی منظم و تمیز هسشن. توی شستشو فرش شئنوانات مذهبی رو رعایت می کنن. 48 ساعته تحویل میدن. با کاور پلاستیکی بر می گردونن. من شمارشونو می ذارم پیشنهاد می کنم امتحان کنید. مدیریتشون هم اقای کاشمری هستن 02122646472 و 02133776000 نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر حسین حمیدی : آتلیه عکاسی موندگار به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --قیطریه - شریعتی توسط حسین حمیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با اصرار همسرم این آتلیه رفتیم و من با اینکه سخت گیر بودم ، هر چی خواستیم گفتن چشم و تا آخر هم طبق همون گفته ها انجام دادن و در پرداخت مبلغ هم نهایت همکاری رو کردن ، خیلی خوب بودن 👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتلیه عکاسی موندگار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر مهناز : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی هستید استاد سمانه کمالی خوش انصاف شیوه آموزشتون حرف نداره خیلی خوب تونستم پیشرفت کنم ، ممنون از تدریس فوق العاده شما 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر آرمیتا : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط آرمیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش شما عالی هست استاد عزیزم خانم کمالی خوش انصاف خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیزم واقعا ممنونم از تدریس حرفه‌ایی و صادقانه شما خیلی خوش شانس هستم که با شما آشنا شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد عزیز و گلم خانم سمانه کمالی خوش انصاف ، من خيلی خوشحالم که با شما آشنا شدم استاد عزیز و تونستم از تجربیات شما استفاده کنم و حالا خيلی در نقاشی پیشرفت کردم و ازش لذت می برم خيلی زیاد ممنونم از محبت و تدریس عالی شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر shakib2021 : دکتر انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند کارشون بسیار خوبه حتما پیشنها می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر shakib2021 : دکتری انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند  کارشون بسیار خوب هست پیشنهاد می کنم حتما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تعمیرگاه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
. نظر علی عسکری : تعمیرگاه تخصصی فوتون به عنوان بهترین تعمیرگاه تخصصی فوتون محله --قیطریه - شریعتی توسط علی عسکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای تعمیر نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعمیرگاه تخصصی فوتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی هم آثارتان بسار زیباست و هم تدریستون عالی و فوق‌العاده است خوشحالم که از حضورتون بهره مندم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی خانم سمانه کمالی خوش انصاف تدریس شما بسیار عالی است و من خیلی در زمينه نقاشی پیشرفت کردم سپاس فراوان از شما استاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای لاغری رفتم و راضی بودم از نظر بهداشتی هم خوب بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم سپاس فراوان از تدریس عالی و صبوری شما استاد عزیز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم سپاس فراوان از تدریس عالی و صبوری شما استاد عزیز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نامدار : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط نامدار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف و سپاس فراوان دارم از نحوه تدریس عالی و حرفه ایی شما خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت خیلی خوبی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلینیک های لاغری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
. نظر نازی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط نازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای لاغری رفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
. نظر parisa98 : دوستان عزیز اگر امکان دارد بهترین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران رو برای تعمیرات لوازم خانگی و نمایندگی جنرال الکتریک رو برای تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک معرفی کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان میگرن رفتم خوب بود ۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای درمان لاغری رفتم و راضی بودم از نظر بهداشتی کاملا عالی۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الاله : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط الاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای میگرنم رفتم و خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ty : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط ty به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان لاغری رفتم و خیلی خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی حسینی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط علی حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درد سیاتیک مراجعه کردم خیلی خوب بود و شرایط کرونا هم رعایت میشد ۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ty : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط ty به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان لاغری رفتم و خیلی خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلینیک های لاغری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
. نظر م : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای درمان لغری و راضی بودم و خیلی بهداشتی ۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خ : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط خ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای درمان بیخوابی و راضی بودم ۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای لاغری رفتم کارشون خوب بود و خیلی بهداشتی نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لاله : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز سلام و عرض ادب می خواستم تشکر کنم به خاطر تدریس عالی و فوق العاده شما در زمینه نقاشی ، من پیشرفت خودم رو در این زمینه مدیون شما هستم و خدا رو شاکرم که تونستم شما رو پیدا کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م، ف : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --قیطریه - شریعتی توسط م، ف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد سمانه کمالی عزیز و گرامی بسیار ممنون و سپاسگزارم از نحوه تدریس شما ، من خیلی راضی هستم و خوشحال که با راهنمایی شما تونستم پیشرفت زیادی در نقاشی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای بیخوایی رفته بودم کارشون خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر g : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط g به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است man baraye ezafe vaznam rafte bodam razi bodam 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای اعصابم رفته بودم و خیلی تاثیر داشت و خیلی بهداشتی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مينا : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط مينا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي گز گز كردنم كف دستام طب سوزني كردم و خيلي تاثير داشت ممنون ٢٢٧١١٠٦٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ت.ك : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط ت.ك به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به خاطر اضافه وزنم با طب سوزني به وزن ايده عالم رسيدم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نرگس : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط نرگس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مشكل بيخوابي داشتم و با چند جلسه طب سوزني مشكلم حل شد مننون از كارتون ٢٢٧١١٠٦٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خيلي تميز و بهداشتي شده بود و خوش برخورد ٢٢٧١١٠٦٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میترا : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط میترا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کم کردن اشتها رفتم مطب ،خیلی راضی بودم البته بهم رژیم غذایی هم دادن تلفن ۲۲۷۱۱۰۶۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر Kmm : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط Kmm به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Kheili tamiz va khosh barkhord22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا رمضاني : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط مهسا رمضاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خيلي خوب بود از نظر بهداشتي خيلي تميز بود و خيلي خوش بر خورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدرا قربانی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط صدرا قربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای دیسک‌ گردن رفتم عالی بودن 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها معتمد : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط رها معتمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر رو دوست من معرفی کرد بهم و من رفتم برای لاغری و البته میگرن.ک عالی بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر مسعود رضایی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط مسعود رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان کمر درد پیش ایشون رفتم و نتیجه گرفتم. 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهناز رادپور : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط مهناز رادپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پدرم رو پیش ایشون بردم برای درمان چاقی و دیابت. 22711065.خوبیش اینه که مشاوره رایگان هم دارن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر فاطمه فرخی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه فرخی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بیماران زیادی برای لاغری پیش ایشون میومدن اما خب من خودم برای ترک اعتیاد رفتم و جواب گرفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام رمضاني : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط الهام رمضاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من رفتم براي كاهش وزن خيلي عالي بود و هم از نظر وقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نجمعه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --قیطریه - شریعتی توسط نجمعه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه آندو تو اختیاریه کاره عروسش و رنگش حرف نداره ، من 3 ساله مشتری ثابتشون شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد رضایی : فوق تخصص گوارش و کبد دکتر محمد روشنی به عنوان بهترین فوق تخصص گوارش و کبد محله --قیطریه - شریعتی توسط محمد رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر محمد روشنی، از پزشکان خوب هستند که واقعا برای ما وقت گذاشتند و پیگیر بیمار ما بودند. خودشان برای بیمار ما کولونوسکوپی انجام دادند و بهبودی بیمارمان را مدیون ایشان هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز فوق تخصص گوارش و کبد دکتر محمد روشنی        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه           بهترین قالیشویی های تهران؟

صفحه اصلی تالار شریعتی - قیطریه بهترین قالیشویی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
چهارشنبه 12 دي ماه 1397
یاوری

تاریخ درج: چهارشنبه 12 دي ماه 1397

کارخانه قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی محله --قیطریه - شریعتی توسط یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین قالیشویی در قیطریه با بهترین مواد شوینده قالیشویی امیدان 09122147919
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارخانه قالیشویی امیدان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 آبان ماه 1396
نوشا اسدی

تاریخ درج: چهارشنبه 10 آبان ماه 1396

قالیشویی نایب 26300026 22176577 به عنوان بهترین قالیشویی محله --قیطریه - شریعتی توسط نوشا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

قالیشویی خوب در غرب تهران
نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی نایب 26300026 22176577

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 29 بهمن ماه 1395
حمید رضا

تاریخ درج: جمعه 29 بهمن ماه 1395

قالیشویی و رفوگری فارسی با مدیریت آقای کاشمری 77336000 و 22646472 رو معرفی می کنم بهتون. 48 ساعته تحویل میدن. خیلی مرتب و منظم هستن. پرسنل خب تحویل به موقع باعث شده این قالیشویی رو من به همه معرفی کنم آدرس سایتشون هم www.ghalifarsi.com هستش، یه بار امتحان کنید مشتری همیشگی خواهید شد. کارخانه رفوگریشون تخصصی هستش،‌ همه کارمندهاشونن توی بخش رفوگری، حرفه ای هستن و تحصیل کرده در زمینه رفوگری فرش هستندو واقعا کارشون حرف نداره
نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 25 دي ماه 1395
ستار پور عرب

تاریخ درج: شنبه 25 دي ماه 1395

قالیشویی قیطریه به عنوان بهترین قالیشویی و رفوگری و مبل شویی محله --قیطریه - شریعتی توسط ستار پور عرب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از ایشون و خدماتشون راضیم . عالی کار میکنن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی قیطریه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 دي ماه 1395
بهترین ها

تاریخ درج: جمعه 24 دي ماه 1395

قالیشویی فارسی به عنوان بهترین قالیشویی، روفوگری و رنگبرداری محله --قیطریه - شریعتی توسط بهترین ها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین قالیشویی که من باهاش تا حالا کار کردم، قالیشویی فارسی هستش. خیلی منظم و تمیز هسشن. توی شستشو فرش شئنوانات مذهبی رو رعایت می کنن. 48 ساعته تحویل میدن. با کاور پلاستیکی بر می گردونن. من شمارشونو می ذارم پیشنهاد می کنم امتحان کنید. مدیریتشون هم اقای کاشمری هستن 02122646472 و 02133776000
نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 719
بهترین آموزشگاه آرایشگری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 710
goodfriend
دوشنبه 4 اردیبهشت سال 1402
بوسیله مهناز
17 9600
بهترین آموزشگاه آیلتس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 909
بهترین آموزشگاه توریسم شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1079
بهترین آموزشگاه هتلداری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 969
بهترین آموزشگاه گردشگری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1234
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1048
بهترین لوازم قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1098
بهترین مرکز اجاره خودرو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1284
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1019
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1024
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1120
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1003
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1190
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1077
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
شنبه 10 آبان سال 1399
بوسیله parisa98
1 1982
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1059
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1154
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1037
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1158
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1108
بهترین پزشکان عمومی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1079
بهترین متخصصین ریه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1063
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1072
بهترین متخصصین قلب و عروق شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1167
بهترین روانپزشکان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1031
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1211
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 988
بهترین پلاستیک فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1074
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1162
بهترین کلانتری و اداره پلیس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 989
بهترین دفاتر پست شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 946
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1127
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1138
بهترین هتل ها و اقامت گاه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 920
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1206
بهترین نگارخانه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1157
بهترین کتابخانه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1030
بهترین تئاتر و تالار نمایش شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1230
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 932
بهترین دادسراهای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1035
بهترین ادارات و سازمان های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1060
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 989
بهترین مساجد و حسینیه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1128
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1098
بهترین دکوراسیون داخلی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 1381
بهترین فرش فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1164
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1145
بهترین سمپاشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1241
بهترین شعبات مهر اقتصاد شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 995
بهترین شعبات بانک سینا شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1679
بهترین شعبات بانک سامان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1049
بهترین شعبات بانک پاسارگاد شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 959
بهترین شعبات بانک پارسیان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1188
بهترین شعبات بانک شهر شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1125
بهترین شعبات بانک صادرات شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1165
بهترین شعبات بانک ملت شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1074
بهترین شعبات بانک ملی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1036
بهترین پمپ بنزین های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1210
بهترین بیمارستان های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1116
بهترین فروشگاه های شهروند شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1093
بهترین صرافی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1488
بهترین موبایل فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 954
بهترین پزشکان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
سه شنبه 27 خرداد سال 1399
بوسیله مسعود رضایی
2 2549
بهترین آموزشگاه های رانندگی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1001
بهترین گل فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1113
بهترین بانک های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1033
بهترین بیمه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1396
بوسیله حمید
4 3860
بهترین دفاتر اسناد رسمی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
یکشنبه 15 اردیبهشت سال 1398
بوسیله حسنا
5 5024
بهترین ابزار فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1059
بهترین کارواش های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1082
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 917
بهترین لوازم التحریری های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 988
بهترین خدمات کامپیوتری شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1002
بهترین کافی نت و گیم نت های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 940
بهترین تاسیساتی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1074
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 910
بهترین کیف و کفش فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 909
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 934
بهترین خشکشویی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1042
بهترین خرازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 998
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 993
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 905
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1095
بهترین نانوایی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 964
بهترین سوپرهای میوه و سبزی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1255
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 993
بهترین مراکز خدمات نظافتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 959
بهترین مراکز زیبایی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
شنبه 7 تیر سال 1399
بوسیله Kmm
7 6409
بهترین مراکز ماساژ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1167
بهترین دارالترجمه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله ساناز محمدی
1 2061
بهترین مزون های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1280
بهترین تعمیرات مبلمان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1037
بهترین امداد خودروهای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 965
بهترین باشگاه ورزشی رزمی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1491
بهترین عطاری های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1035
بهترین پزشکان متخصص اطفال شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1179
بهترین مراکز سیسمونی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 995
بهترین مراکز مبلمان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 953
goodfriend
یکشنبه 18 مهر سال 1400
بوسیله shakib2021
3 2497
بهترین چاپخانه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1039
بهترین تابلوسازی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1371
بهترین مراکز روانشناسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
شنبه 10 خرداد سال 1399
بوسیله فاطمه فرخی
1 1773
بهترین تعمیرگاه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
جمعه 1 مرداد سال 1400
بوسیله علی عسکری
2 2599
بهترین لوازم یدکی خودرو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1106
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 980
بهترین آژانس های مسافرتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1026
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 مرداد سال 1398
بوسیله نگار
4 3816
بهترین متخصصین پوست ومو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 بهمن سال 1397
بوسیله ساقی اناری
2 2845
بهترین پزشکان متخصص چشم شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 928
goodfriend
شنبه 10 آبان سال 1399
بوسیله نازی
17 12339
بهترین داروخانه های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1010
بهترین پیک بادپای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1125
بهترین باربری های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 925
goodfriend
چهار شنبه 12 دی سال 1397
بوسیله یاوری
5 7943
بهترین آرایشگاه مردانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 24 شهریور سال 1397
بوسیله مهران
13 25133
بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1398
بوسیله نجمعه
44 73530
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شریعتی - قیطریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5636
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
24 58414
بهترین عکاسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 آذر سال 1402
بوسیله حسین حمیدی
12 23539
goodfriend
شنبه 6 دی سال 1399
بوسیله فاطمه
27 35259
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 مهر سال 1392
بوسیله sara61
4 17580
بهترین خواروبارفروشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2597
بهترین تره بار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3059
بهترین پارک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 15 اردیبهشت سال 1394
بوسیله meysamm
1 5063
بهترین تاکسی سرویس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3698
بهترین رستوران شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 5 آبان سال 1393
بوسیله هوشنگ قوامی عادل
3 13780
بهترین تالار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 24 دی سال 1397
بوسیله ش.تهرانی
5 7268
بهترین کافی شاپ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 آذر سال 1393
بوسیله golzardi
1 8597
بهترین قهوه خانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 5391
بهترین سفره خانه سنتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 15516
بهترین سینمای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 8860
بهترین استخر،سونا،جکوزی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 4706
بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
11 30484
بهترین مرکز خرید شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 شهریور سال 1396
بوسیله محمد نياركي
5 16452
بهترین مشاور املاک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 22 بهمن سال 1390
بوسیله حسام امیری
1 8638
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
1 4953
بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
سه شنبه 11 تیر سال 1398
بوسیله عباسی
18 44059
بهترین آموزشگاه موسیقی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
جمعه 26 بهمن سال 1397
بوسیله ندا فرهی
26 26740
بهترین کلاس آموزشی کنکور شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 16 خرداد سال 1394
بوسیله niloofar18
14 16052
بهترین مهد کودک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
2 14036
بهترین باشگاه ورزشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 5 خرداد سال 1398
بوسیله کوروش
16 35282
بهترین فست فود شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1391
بوسیله حسین
4 15554
بهترین منطقه جهت سکونت شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 آذر سال 1392
بوسیله حسين كاشاني
5 19522

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران