لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه گردشگری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
. نظر مرتضی رشیدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --منیریه - امیریه توسط مرتضی رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من میخوام بیام کلاس زبان خواستم ببینم وقتتون چطوریه شرایط بفرماید مننونم می شم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حسین شریفی : آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان دوره های آموزش زبان های خارجی02145174 به عنوان بهترین آموزشگاه زبان مجتمع آموزشی محله --منیریه - امیریه توسط حسین شریفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان دوره های آموزش زبان های خارجی02145174        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حسین شریفی : آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان دوره های آموزش زبان های خارجی02145174 به عنوان بهترین آموزشگاه زبان مجتمع آموزشی محله --منیریه - امیریه توسط حسین شریفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان دوره های آموزش زبان های خارجی02145174        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر بهاره پوزش پور : مرکز فیزیوتراپی مهر یوسف آباد به عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی کف لگن محله --منیریه - امیریه توسط بهاره پوزش پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فيزيوتراپي نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز فیزیوتراپی مهر یوسف آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر عباس‌خسرو‌پور : تاکسی تلفنی یوسف آۤباد، تاکسی تلفنی آریا به عنوان بهترین تاکسی تلفنی محله --منیریه - امیریه توسط عباس‌خسرو‌پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیابان‌بهار‌جنوبی.‌کوچه‌صدیق‌بن‌بست‌منصور‌دو‌ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی تلفنی یوسف آۤباد، تاکسی تلفنی آریا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر صدیقه : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --منیریه - امیریه توسط صدیقه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا ابروهامو هاشور خیلی خیلی خیلی خوب شده خیلی ابروم خوشگل شده دلم میخواد عکس بگیرم بببنید چقدر خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مریم : آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم قبلا کلاس پیانو میرفت اما مشکل آموزشگاهش این بود که اجرای کلاسی و کنسرت هنرجویی نداشتن. اما اینجا هم آخر هر فصل اجرای کلاسی برای چدر و مادرها دارن هم سالی یک بار اجرا در تالار انتظامی یا نیاوران دارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر آناهیتا.ر : آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط آناهیتا.ر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تعریفشو زیاد شنیدم. ظاهرا اسمش از بل به هماهور تغییر کرده اما مدیریت عوض نشده. من می خوام کلاس پیانو برم پیش خانم اتفاق نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رعنا نوروزي : سالن زیبایی قصرماه ، تخفیف ویژه رزرو پکیج عروس در شهریور ماه ، کلیک کنید به عنوان بهترین سالن زیبایی، کاشت ناخن، رنگ و لایت محله --منیریه - امیریه توسط رعنا نوروزي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزيزان من عروس سالن قصرماه بودم كاراشون بينظيرهاگه ميخواهين زيباترين عروس بشين حتما برين قصرماه اينم شماره سالن ٠٢١٤٤٢٠٢٧٩٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی قصرماه ، تخفیف ویژه رزرو پکیج عروس در شهریور ماه ، کلیک کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان متخصص اطفال منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
. نظر رضا خسروی : مطب دکتر مشایخی به عنوان بهترین متخصص نوزدان و کودکان محله --منیریه - امیریه توسط رضا خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ساعا ت پذیرش صبح باشد بهتر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر مشایخی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --منیریه - امیریه توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیتا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --منیریه - امیریه توسط بیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر بهنام صیادی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --منیریه - امیریه توسط بهنام صیادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشکر میکنم از خدمات خوب مرکز مشاوره رهنمود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر لیلا کرمانشاهی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --منیریه - امیریه توسط لیلا کرمانشاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرکز رهنمود تونست به مشاوره خیلی خوبش منو نجات بده من اون موقع واقعا میخواستم خودکشی کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا کرمانشاهی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --منیریه - امیریه توسط لیلا کرمانشاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرکز رهنمود تونست به مشاوره خیلی خوبش منو نجات بده من اون موقع واقعا میخواستم خودکشی کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من توی این آموزشگاه پیش آقای هیوا رنجبر کلاس دف میرم. تعرفشون رو خیلی شنیده بودم. چون دانشجو هستم از ۲۰ درصد تخفیف هم استفاده می کنم. خیلی عالیه... اینجا رو پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --منیریه - امیریه توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من زبان انگلیسی را از سطح خیلی مبتدی تو آکادمی نوبل شروع کردم، اول به اصرار داداشم ولی بعد علاقه مند هم شدم. کل دوره مکالمه ام تا آخر اینترمدیت را تو ۸ ماه خوندم و بعد وارد کلاس آیلتس شدم. کل دوره آیلتسم هم ۴ ماه طول کشید و امتحان آیلتس دادم و نمره ۷ گرفتم. نوبل از این جهت که حاشیه نمیره و متمرکز و منظم دوره ها را ارائه می کنه عالی هست. برای منی که کارشناسی را تو ۶ سال خوندم، از مبتدی تا آخر آیلتس را تو ۱ سال خوندن یعنی معجزه. خانواده ام هزار بار بیشتر از من خوشحال هستند و از داداشم بابت توصیه به زبان خوندن تو نوبل یک عمر ممنون هستم.88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مهدی : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --منیریه - امیریه توسط مهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خیلی خوشحالم که با این گروه حرفه ای آشنا شدم واقعا ممنون از شما و کادر حرفه ای تون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نهال فریادی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --منیریه - امیریه توسط نهال فریادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب بود من تو آف ماه رمضان تو کلاس‌های آموزشی شرکت کردم واقعا قیمتش عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سارا : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --منیریه - امیریه توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد کلاساتون واقعا عالیه آفرین به این همه انرژی و وقتی که میذارید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مونا سرابی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط مونا سرابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کادر آموزشگاه موسیقی بل به خصوص خانم پورداداش تشکر می کنم واقعا از دل و جون برای بچه ها وقت میزارن و خیلی محیط شاد و پویایی داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رنجبر : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط رنجبر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان، من توی این آموزشگاه کلاس گیتار الکتریک می رم. خیلی علاقه داشتم اما هر جایی ندارن. استادش عالیه می تونین کارشو توی پیج آموزشگاه ببینین. bell_music_academy نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
. نظر معصومی : کارخانه قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی محله --منیریه - امیریه توسط معصومی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین قالیشویی در منیریه با بهترین مواد شوینده قالیشویی امیدان 09122147919 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارخانه قالیشویی امیدان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملینا : سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --منیریه - امیریه توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عزیزی : کارخانه قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی محله --منیریه - امیریه توسط عزیزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین قالیشویی در منیریه قالیشویی امیدان 09122147919 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارخانه قالیشویی امیدان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آسایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط آسایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دختر کوچیکم توی این آموزشگاه کلاس آواز میره. توی دی ماه یه کنسرت گذاشتن قراره اردیبهشت دوباره کنسرت آموزشگاهی بزارن. خیلی راضیم هم از استادش هم از فعالیتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی بل داره یک کارگاه ۲ ساعته آشنایی با دف و دفنوازی با حضور آقای هیوا رنجبر سرپرست گروه دفنوازان هیژان برگزار نی کنه. این کارگاه به صورت رایگان برگزار میشه. به نظرم خیلی مفید باشه. خواستم به دوستان اطلاع رسانی کرده باشم. برای ثبت نام با شماره ۸۸۶۴۵۶۳۲ تماس بگیرید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حدیث : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --منیریه - امیریه توسط حدیث به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش دادنش واقعأ حرف نداره من تو ۳جلسه دوره ناخن دیدم عااالیه مرسی مربی همه چیو مدیون تو هستم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مجید وفایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط مجید وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تازه توی این آموزشگاه ثبت نام کردم. هم محیط خوبی داره هم با توجه به افزایش قیمت آموزشگاه های دیگه این آموزشگاه خیلی قیمتش مناسبه و افزایش قیمت نداشته نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی محیط خوب و صمیمی داره. استاداش خیلی حرفه ای هستند. به نسبت کارشون قیمتش از همه جا ارزون تره. حتما برای تحقیق با این آموزشگاه هم تماس بگیرید88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وفا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --منیریه - امیریه توسط وفا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توی اینستاگرام دیدم ملانی آوانسیان اونجا درس میده. من ثبت نام کردم. کلاس هاش دوشنبه و چهارشنبه هاست. آدرس اینستاگرامشونbell_music_academy نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر دل آرام : هنرستان غیرانتفاعی نخبگان 88314142 و 88306535، توی محدوده سهروردی ،‌خیابان ملایری پور، بهترین هنرستان دخترانه غیرانتفاعی توی تهران هستش شماره، 13 سال سابقه و معلمین بسیار خوبی داره، رشته های معماری و حسابداری رو توی هنرستان رو فعالیت می کنن،‌ 95 درصد از دانش آموزاشون توی دانشگاه های دولتی چه تهران چه شهرستان قبول شدن هر ساله، من به شخصه این هنرستان رو تایید می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز هنرستان غیر انتفاعی دخترانه نخبگان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Negaro : آرایشگاه زهره پایین میدان منیریه جنب بانک رسالت         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mifamusic :  عالی http://mifa-music.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ usg1380 به نظر یاسمن حسینی : بچه ها من الان تو دبیرستان حجاب درس میخونم و شاگرد اول اون مدرسه ام ولی واقعا مدرسه به درد نخوری است و کلا افتضاحه         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ abisoha به نظر یاسمن حسینی : من دبستان نرگس خوندم اون موقع خیلی خوب بود الان تازه لیسانس گرفتم. راهنمایی هم هاجر بودم بد نبود. خاطرات خوبی دارم.         مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین منیریه - امیریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ abisoha به نظر محسن : www.18khordadia.blogfa.com این وبلاگ شخصی من هست. خوشحال میشم کامنت هاتونو بخونم         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ho1341 به نظر نسترن : آموزشگاه کامپیوتر همگام آدرس بالاتر از پل امیر بهادر روبروی مجتمع تجاری ولیعصر نبش خ ژیان پناه پلاک 4 طبقه دوم تلفن 55376168        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر امیری : سیستمهای حفاظتی و مداربسته بکو و داهوآ به عنوان بهترین دوربین مدار بسته محله --منیریه - امیریه توسط امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سیستمهای حفاظتی و مداربسته بکو و داهوآ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahboob به نظر یاسمن حسینی : سلام دوستان من تو این مردسه ام اصلا شما اینطوری می گید نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر parvin1704 :  من چهار ساله تو كوچه مقتدر (نرسيده به ميدان منيريه) ساكن هستم. كوچه خوب و ساكتيه. بن بسته و رفت و آمدش هم كمه. سر كوچه هم ايستگاه اتوبوسه و فاصله اش تا ميدون خيلي كمه و به مترو نزديكه. نمl        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر parvin1704 : 1-2-3 بهتره. -1        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تره بار منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
. نظر parvin1704 : معيري - تره بار نرسيده به چهارراه لشكر خوبه. خصوصا اگه صبح اول وقت بريد. رت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر parvin1704 : قنادي لادن قنادي گواهي روبروي پاساژ وليعصر          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ mlotfi به نظر نسترن : کامپیوترآرایه - میدان منیریه - 55387029        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saraei :   سلام دوستان من دوران راهنمایی خودم رو تو مدرسه حجاب با ادرس حدودی بین میدان منیریه و چهارراه ابوسعید بودم البته سالها پیش من الان فوق لیسانس از دانشگاه تهران هستم اینو گفتم که در مورد نظری که می خوام در مورد این مدرسه بدم برداشت دیگری نشه من خاطرات بسیار بدی از اون مدرسه دارم و اونهم به دلیل کادر اموزشی نامناسب اون مدرسه بود من شاگرد زرنگ و ممتاز اون مدرسه بودم ولی از برخورد اکثر کادر اموزشی اون مدرسه خاطرات بدی دارم نحوه اموزش مسایل غیر درسی اونها به نظرم خیلی بد بود ، جوری که من بیشتر زده شدم تا خوشم بیاد، هنوز وقتی یاد اون دوران میوفتم حس بدی بهم دست می ده تو مسایل شخصی بچه ها خیلی دخالت ها  و راهنمایی های بی موردی می شد کاملا جو اموزشی بسته ای داشت به قول نظر یکی از کاربرا دیکتاتوری بود ، همیشه و در همه حال مثل یه مجرم باهات برخورد می کردن انگار دارن بازجوییت می کنن، حالا با من خیلی خوب برخورد می کردن و بچه درس خون بودم وای به حال بقیه بچه ها که یکم تو درس مشکل داشتن و یا اونایی که به هر دلیلی یه اشتباهی ازشون سر می زد، در کل طرز برخورد و اموزش با یه دختری که در سن بسیار حساسی هست رو اصلا بلد نبودند. امیدواربودم مدیر و کادرش تغییر کرده باشه ولی گویا باید همون افراد باشن بارها خواستم برم به اون مدرسه و اگر همچنان همون افراد مسئول بودن ، نظرمو بهشون بگم که شاید یه تاثیری بذاره                مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saraei به نظر یاسمن حسینی : سلام دوستان من دوران راهنمایی خودم رو تو مدرسه حجاب با ادرس حدودی بین میدان منیریه و چهارراه ابوسعید بودم البته سالها پیش من الان فوق لیسانس از دانشگاه تهران هستم اینو گفتم که در مورد نظری که می خوام در مورد این مدرسه بدم برداشت دیگری نشه من خاطرات بسیار بدی از اون مدرسه دارم و اونهم به دلیل کادر اموزشی نامناسب اون مدرسه بود من شاگرد زرنگ و ممتاز اون مدرسه بودم ولی از برخورد اکثر کادر اموزشی اون مدرسه خاطرات بدی دارم نحوه اموزش مسایل غیر درسی اونها به نظرم خیلی بد بود ، جوری که من بیشتر زده شدم تا خوشم بیاد، هنوز وقتی یاد اون دوران میوفتم حس بدی بهم دست می ده تو مسایل شخصی بچه ها خیلی دخالت ها  و راهنمایی های بی موردی می شد کاملا جو اموزشی بسته ای داشت به قول نظر یکی از کاربرا دیکتاتوری بود ، همیشه و در همه حال مثل یه مجرم باهات برخورد می کردن انگار دارن بازجوییت می کنن، حالا با من خیلی خوب برخورد می کردن و بچه درس خون بودم وای به حال بقیه بچه ها که یکم تو درس مشکل داشتن و یا اونایی که به هر دلیلی یه اشتباهی ازشون سر می زد، در کل طرز برخورد و اموزش با یه دختری که در سن بسیار حساسی هست رو اصلا بلد نبودند. امیدواربودم مدیر و کادرش تغییر کرده باشه ولی گویا باید همون افراد باشن بارها خواستم برم به اون مدرسه و اگر همچنان همون افراد مسئول بودن ، نظرمو بهشون بگم که شاید یه تاثیری بذاره          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر majyd : شیرینی سرای لادن  واقع در سر فروزش-ولیعصر   عالیه همیشه راضی بودم .....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 2155387587 : arayeshgahe barbi rooberooye pasaj valiasr to in mahale karesh khoobe          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fahime : سلام دوستان یک موسسه برای اموزش طراحی وب سایت (ٌ wordpress-Html_photoshop )حوالی میدان ولیعصر به من معرفی میکنید لطفا؟؟؟؟ fahimeojaghi@gmail.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله   

بازدید از سایت محله منیریه - امیریه           بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟

صفحه اصلی تالار منیریه - امیریه بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله منیریه - امیریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 382
بهترین آموزشگاه آرایشگری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 520
بهترین آموزشگاه نقاشی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 494
بهترین آموزشگاه آیلتس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 629
بهترین آموزشگاه توریسم منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 820
بهترین آموزشگاه هتلداری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 952
بهترین آموزشگاه گردشگری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
جمعه 5 شهریور سال 1400
بوسیله مرتضی رشیدی
1 1134
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 776
بهترین لوازم قنادی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 920
بهترین مرکز اجاره خودرو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 759
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 720
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 880
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 806
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 798
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 670
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 720
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 918
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 894
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 954
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 675
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 728
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 820
بهترین پزشکان عمومی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 730
بهترین متخصصین ریه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 793
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 777
بهترین متخصصین قلب و عروق منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 735
بهترین روانپزشکان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 782
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 756
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 874
بهترین پلاستیک فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 816
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 856
بهترین کلانتری و اداره پلیس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1021
بهترین دفاتر پست منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1118
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 888
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 847
بهترین هتل ها و اقامت گاه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 678
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 772
بهترین نگارخانه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 923
بهترین کتابخانه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1173
بهترین تئاتر و تالار نمایش منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 875
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 846
بهترین دادسراهای منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 800
بهترین ادارات و سازمان های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 783
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 898
بهترین مساجد و حسینیه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 877
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 758
بهترین دکوراسیون داخلی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 924
بهترین فرش فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 884
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 769
بهترین سمپاشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 916
بهترین شعبات مهر اقتصاد منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 852
بهترین شعبات بانک سینا منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1135
بهترین شعبات بانک سامان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 688
بهترین شعبات بانک پاسارگاد منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1071
بهترین شعبات بانک پارسیان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1017
بهترین شعبات بانک شهر منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 839
بهترین شعبات بانک صادرات منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 724
بهترین شعبات بانک ملت منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 798
بهترین شعبات بانک ملی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 864
بهترین پمپ بنزین های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 699
بهترین بیمارستان های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 980
بهترین فروشگاه های شهروند منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 780
بهترین صرافی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1349
بهترین موبایل فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 855
بهترین پزشکان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 828
بهترین آموزشگاه های رانندگی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 712
بهترین گل فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1033
بهترین بانک های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 831
بهترین بیمه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 771
بهترین دفاتر اسناد رسمی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 725
بهترین ابزار فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 733
بهترین کارواش های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 810
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 808
بهترین لوازم التحریری های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 732
بهترین خدمات کامپیوتری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 908
بهترین کافی نت و گیم نت های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1129
بهترین تاسیساتی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 910
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 672
بهترین کیف و کفش فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 956
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 901
بهترین خشکشویی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 884
بهترین خرازی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 636
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 693
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 884
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 895
بهترین نانوایی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 944
بهترین سوپرهای میوه و سبزی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 722
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1130
بهترین مراکز خدمات نظافتی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 692
بهترین مراکز زیبایی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 840
بهترین مراکز ماساژ منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 772
بهترین دارالترجمه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 879
بهترین مزون های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 934
بهترین تعمیرات مبلمان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 922
بهترین امداد خودروهای منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 830
بهترین باشگاه ورزشی رزمی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 986
بهترین عطاری های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 721
بهترین پزشکان متخصص اطفال منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
شنبه 13 مهر سال 1398
بوسیله رضا خسروی
1 1623
بهترین مراکز سیسمونی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1050
بهترین مراکز مبلمان منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 748
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1094
بهترین چاپخانه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 839
بهترین تابلوسازی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 941
goodfriend
یکشنبه 30 تیر سال 1398
بوسیله بهنام صیادی
3 2838
بهترین تعمیرگاه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 884
بهترین لوازم یدکی خودرو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 828
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 897
بهترین آژانس های مسافرتی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 772
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
2 2220
بهترین متخصصین پوست ومو منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1026
بهترین پزشکان متخصص چشم منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 884
بهترین کلینیک های لاغری منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 888
بهترین داروخانه های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 735
بهترین پیک بادپای منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 767
بهترین باربری های منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 771
goodfriend
دوشنبه 24 دی سال 1397
بوسیله معصومی
2 2488
بهترین آرایشگاه مردانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
0 3443
goodfriend
سه شنبه 22 بهمن سال 1398
بوسیله صدیقه
7 21479
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین منیریه - امیریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
دوشنبه 21 اردیبهشت سال 1394
بوسیله abisoha
2 8249
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 22 فرودرین سال 1394
بوسیله امیری
3 11256
بهترین عکاسی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 اسفند سال 1390
بوسیله من اهل دریا ام
5 21620
بهترین مرکزدرمانی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 16 دی سال 1399
بوسیله بهاره پوزش پور
1 3600
goodfriend
سه شنبه 6 آبان سال 1393
بوسیله parvin1704
11 29637
بهترین خواروبارفروشی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2586
بهترین تره بار منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 6 آبان سال 1393
بوسیله parvin1704
1 4921
بهترین پارک منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 آذر سال 1390
بوسیله محسن
3 13107
بهترین تاکسی سرویس منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
سه شنبه 6 آبان سال 1393
بوسیله parvin1704
1 5104
بهترین رستوران منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 4468
بهترین تالار منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2937
بهترین کافی شاپ منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 4901
بهترین قهوه خانه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3427
بهترین سفره خانه سنتی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 شهریور سال 1390
بوسیله shahab
1 8314
بهترین سینمای منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3473
بهترین استخر،سونا،جکوزی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 7951
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله دل آرام
20 42938
بهترین مرکز خرید منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 22 آذر سال 1390
بوسیله ایلناز ریسمان ور
1 8375
بهترین مشاور املاک منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 8002
goodfriend
یکشنبه 30 فرودرین سال 1394
بوسیله ho1341
6 17237
goodfriend
سه شنبه 8 تیر سال 1400
بوسیله حسین شریفی
3 7355
goodfriend
یکشنبه 28 مهر سال 1398
بوسیله مریم
11 14542
بهترین کلاس آموزشی کنکور منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 2614
بهترین مهد کودک منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 9433
goodfriend
سه شنبه 7 خرداد سال 1398
بوسیله مهدی
8 52434
بهترین فست فود منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 آذر سال 1390
بوسیله علی
2 13528
goodfriend
یکشنبه 20 مهر سال 1399
بوسیله عباس‌خسرو‌پور
5 19039

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران