لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر دلخوش : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط دلخوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است طالن مهتا زهترین سالت تو منطقه پونک من گه از هنه کارشون راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لرستانی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط لرستانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کرج میام برای پاکسازی که پوستم خوب بشه واقها هم جواب گرفتم و خیلی هم راصیم وقتی دیدم همه کاراشون خوبه الان ماهی ۱ بار میام همه کارامو انجام میدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا : سالن زیبایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من عروسی برادرم رفتم برای میکاپ کارشون رو خیلی دوست داشتم 09358498633 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی پردیسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --مهران توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین نگارخانه های مهران و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
. نظر عینی : موسسه فرهنگی هنری فریان به عنوان بهترین موسسه آموزشی محله --مهران توسط عینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس خوشنویسی این مرکز خوبه من ۲ تا بچه هام میرن الان کار با خودکار و تمام کرد رفتن رو قلم نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه فرهنگی هنری فریان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Vida : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط Vida به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان کار رنگ و کوتاهی کراتینه سالن پروانه بینظیره امتهان کنید ۴۴۰۵۲۶۲۹ ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مهران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : دوستای عزیز سلام. دوتا خبر خوب براتون داریم. اولین خبر مال مامانایی هست که میخوان با ورزش به تناسب اندام برسن ولی به خاطر کوچولوهاشون وقت اینکار و ندارن. باشگاه اران با برقراری کارگاههای مادر و کودک به این مامانا کمک میکنن که با حضور کوچولوشون بتونن از ورزشای بعد از بارداری برای رسیدن به تناسب اندام کمک بگیرن. البته کلاسهایی هم داریم که هم زمان کوچولوها میتونن یا ژیمناستیک یا باله رو یاد بگیرن و هم زمان مامانا به ورزش خودشون برسن. دومین خبر مال عروس دامادای عزیز هست. آزاده جون انواع رقصای دونفره مربوط به نامزدی تا عروسی و تو باشگاه به زوجهای گلمون اموزش میدن. بهتون توصیه میکنم از این امکانات استفاده کنین. تلفن های تماس باشگاه آران : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خانومای عزیز. باشگاه آران برای کلاسهای ترم زمستانه خودش در حال نامنویسی هست. این باشگاه با سالها تجربه در زمینه ورزشهای مخصوص بانوان و آموزش انواع رقص منتظر شما عزیزان محترم میباشد . باشگاه آران مخصوص بانوان عزیز است و تا ساعت 9 شب به صورت روزانه در خدمت شما با انواع کلاسهای ورزشی و رقص در یک محیط بسیار شاد واقع در ساختمان کودک شاپرک از شما استقبال میکند. شماره های تماس ما : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Marziyeh : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط Marziyeh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من برای رنگ و مش و کوتاهی رفتم سالن پروانه خیلی از کارشون راضی هستم واقعا بینظیرا ۴۴۰۵۲۶۲۹ ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nazanin : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط Nazanin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام یک ماه پیش برای کراتینه ودکلره رفتم‌سالن پروانه برای اولین بار راضی برگشتم الان خیلی خوشحالم که با سالن پروانه اشنا شدم ۴۴۰۵۲۶۲۹ ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nazanin : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط Nazanin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من مدتها بود دنبال ی ارایشگاهی که بتونه رنگ مورد علاقه منو در بیاره تا اینکه با سالن پروانه اشنا شدم کارش عالیه عالی ۴۴۰۵۲۶۲۹ ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من برای کار رنگ و مش و کراتینه رفتم سالن پروانه خیلی راضی هستم پیشنهاد میکنم ی بار امتهان کنید ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گندم رزم آرا : مرکز زیبایی فاطیما به عنوان بهترین مرکز ناخن محله --مهران توسط گندم رزم آرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود ۳ سال مشتری سالن فاطیما جون هستم، آموزش و خدمات، گفتار و رفتار، تخفیفات عالی دارند. به همه توصیه میکنماز خدمات این سالن بهره ببرند. شماره فاطیما ۰۹۳۸۱۲۰۰۴۴۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی فاطیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط رویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام امروز رفتم برای دکلره وکراتینه موهام سالن پروانه کارش بسیار عالی بود ۴۴۰۵۲۶۲۹_۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهناز : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ۸ سال مشتری همه کارهای سالن پروانه هستم بسیار عالی وخوش سلیقه هستن ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حدیث : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط حدیث به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش دادنش واقعأ حرف نداره من تو ۳جلسه دوره ناخن دیدم عااالیه مرسی مربی همه چیو مدیون تو هستم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خالم چند وقت میشه کار ناخن و اپی و ابرومونو پیش یلدا انجام میدیم واقعأ عالیییی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران با مدیریت خانم آزاده سید جعفری با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ورزشهای سالنی و رقص بانوان از شما دعوت میکند تا از سالن جدید و کلاسها دیدن فرمایید. باشگاه آران مخصوص بانوان و به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان میباشد. تلفن تماس : 09335166561 - 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعأ کار اپیلاسیون و ناخنش حرف نداره عالیه۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یلدا خیلی کار ابرو،میکاپ،ناخن و اپیلاسیونش عالیه،مژه موقتم واقعأ من راضیم این کارارو انجام میدم رنگ مو و کوتاهیشون که عاالیتره،اینم شمارشه۰۹۱۱۶۲۳۹۶۴۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی سال میشه مشتری یلداجونم واقعأ از کار ناخن،اپی و ابرو برداشتنش خیلییی رضایت دارم مرسی۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش یلدا جون آموزش ناخن و ابرو یاد گرفتم خیلی خوب آموزش میدن و قیمتاشم واقعأ منصفه اینم شمارشه۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰حتمأ پیشش برین عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سولماز : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسی یلدایی کارت عالیه۰۹۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چندین ساله مشتری ثابت یلداجونم واقعأ کارش عالیه،ناخن،ابرو،اپی و مژه موقتش محشره حتمأ یکبار تجربه کنید۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرشته : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرشته : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعیده : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مهران توسط سعیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فکر نمیکردم انقد خوش اخلاق باشن و کاراشونم انقد تمیز و‌خوب باشه،خداییش ناخن و ابرو اپیش حرف نداره ۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط تینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ۴ سال برای دکلره وکراتین موهام میرم‌سالن پروانه بسیار راضی هستم ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط نازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وخواهرم مدت ۴ سال مشتری پروانه جون هستیم کاراش عالیه ۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهسا سالارکیا : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --مهران توسط مهسا سالارکیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 6 ماهه که در اموزشگاه ریتم اوا گیتار کار میکنم و از استادم اقای یوسفی نژاد خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام دوستای عزیزم. دوره جدید نامنویسی کلاسهای ورزشی و رقص باشگاه آران شروع شده. میتونین برای گرفتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین تلفن : 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احسان ارمانی : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --مهران توسط احسان ارمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 2 سال که سه تار را پیش استاد ابراهیمی در اموزشگاه ریتم اوا کار میکنم و بسیار راضی هستم 22849355 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا رستگار : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --مهران توسط درسا رستگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 2 سال هست که هنرجوی ریتم آوا هستم واقعا تو این 2سال هم استادای عالی و هم پیشرفت چشمگیری داشتم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفیسه کریمیان : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --مهران توسط نفیسه کریمیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 2 سال دارم تو اموزشگاه ریتم اوا گیتار پیش استاد یوسفی نژاد یاد میگیرم و خیلی خیلی راضیم این شماره اموزشگاه است22849355 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : مرکز تخصصی کراتینه مو در شرق تهران به عنوان بهترین مرکز کراتینه مو در شرق تهران محله --مهران توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان، چند وقت بود از وزوزی بودن موهام رنج می بردم تا اینکه با الناز دوستم در این رابطه صحبت می کردم.. الناز هم تعرف کرد همین مشکل رو داشت و برای رفع این مشکل به مرکز کراتینه مراجعه کرد از کارش راضی بود منم با توصیه دوستم الناز رفتم اونجا کراتینه موهامو انجام دادم و واقعا هم راضی بودم پیشنهاد می کنم شما هم برین .. شمارشون رو براتون می ذارم 09127254634 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی کراتینه مو در شرق تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خسروی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام واقعا تشکر میکنم از دوستان کار سالن اندو واقعا از میکاپ و شینیون راضی بودم مار ابرو با فهیمه جون انجام داد م بسیار عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامد اصلانی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --مهران توسط حامد اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه تا آموزشگاه موسیقی رفتم و اصلا راضی نبودم تا اینکه از طریق همین سایت با آموزشگاه موسیقی آذرنگ آشنا شدم خیلی از نحوه برنامه ریزی آموزشگاه و اساتید راضی هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سودابه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط سودابه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستم عید با سالن پروانه اشنا شدین برای رنگ ومش وکراتین عالی بودن ۴۴۰۵۲۶۲۹_۰۹۱۲۳۸۵۱۲۱۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : دوستای عزیزی که میخوان هم از لاغری و تناسب اندام بهره مند بشن هم در کنارش هنری و یاد بگیرن، از طرفی یا شاغل هستن یا روزهای پرکاری دارن میتونن از باشگاه آران استفاده کنن که هم مختص خانمهای عزیز هست هم از 9 صبح تا 9 شب به شما عزیزان کلاسهای رقص و تناسب اندام مختلفی رو ارائه میده. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین. تلفنهای تماس : 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : عزیزانی که مشکل چربی شکم و پهلو دارن فقط با یک تماس و مشاوره با باشگاه آران میتونن به چند روش درصدد رفع مشکلشون باشن. کافیه با ما  تماس بگیرین تا با بهترین زمان و روشهای ممکنه بهتون کمک کنیم. تلفنهای تماس ما : 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : تخفیف با سلام خدمت همه بانوانی که دنبال استفاده از کلاسهای ورزشی با قیمتهای مناسبتری هستن به اطلاعتون میرسونم که باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل خود به مدت ده روز تخفیف مناسبی در نظر گرفته است. 1 - بدنسازی با دستگاه و برنامه تخصصی لاغری 2 - انواع رقصهای کلاسیک و سنتی 3 - آموزش رقص عروس و داماد تلفنهای تماس : 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام و درود خدمت بانوان شرق تهران. باشگاه آران با سالها سابقه در زمینه ارائه انواع رقص و ورزشهای سالنی به صورت تمام وقت از حضور شما عزیزان جهت نامنویسی ترم تابستان دعوت به عمل می آورد. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ساعات کلاسهای رقص و ورزشهای بدنسازی و ... با تلفنهای تماس ما ارتباط برقرار کنید. متنشکرم تلفنهای تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل هنرجو میپذیرد: 1- trx 2- cx 3- کیک بوکسینگ و دفاع شخصی 4- لاغری موضعی 5- فیتنس و بدنسازی 7- زومبا مادر و کودک 8- ورزش و بازی کودکان تلفن تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena :    باشگاه آران جهت کلاسهای فوق از شما بانوان عزیز استقبال مینماید 1- بدنسازی با دستگاه 2- کمپ شکم و پهلو 3- TRX تلفنهای تماس: 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی مهران و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر Shaygan : آرایشگاه شایگان وجدان کاری و اخلاق ندارند . به مو ها و روحیه شما آسیب میزنن و خیلی گرون میگیرن . من پشیمونم که رفتم . توصیه میکنم نرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مهران توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من امسال از طریق همین سایت با سالن پروانه اشنا شدم برای رنگ ومش رفتم عالی عالی 44052629=09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ساناز : آموزش دکواسیون داخلی تحت bim در تهران _ سیدخندان ـ ۲۲۸۵۱۰۲۵ به عنوان بهترین آموزشگاه طراحی دکوراسیون داخلی محله --مهران توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام، من یک سال پیش رفتم برای یادگیری Revit و اینجا منو با BIM هم آشنا کردن و الان کارشناس BIM در یکی از شرکت های بزرگ هستم . پیشنهاد می کنم برید.. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش دکواسیون داخلی تحت bim در تهران _ سیدخندان ـ ۲۲۸۵۱۰۲۵        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران و به چند علت بهتون پیشنهاد میکنم. اول اینکه خاص بانوان هست. دوم اینکه تمام روزهای هفته رو تا ساعت 9 شب پوشش میده. سوم اینکه هم ورزشی هست هم هنری یعنی در کنار ورزشای سالنی میتونین از کلاسای رقصش که خیلی شاد و به روز هست هم استفاده کنین. چهارم اینکه روبه روی مترو و پایانه بی  آر تی هست و راحت میتونین خودتون و به اینجا برسونین. برای اطلاعات تکمیلی باهامون تماس بگیرین . تلفن : 777893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارام : سالن زیبایی مادر به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --مهران توسط ارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزم کار اپیلاسیون واقعا حرفه ای و ناخنش عالی سالن اندو نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارام : سالن زیبایی مادر به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --مهران توسط ارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزم کار اپیلاسیون واقعا حرفه ای و ناخنش عالی سالن اندو نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه خیاطی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله   

بازدید از سایت محله مهران           بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟

صفحه اصلی تالار مهران بهترین آموزشگاه خیاطی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله مهران

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 768
بهترین آموزشگاه آرایشگری مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 632
بهترین آموزشگاه نقاشی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1396
بوسیله سایه
1 1436
بهترین آموزشگاه آیلتس مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 855
بهترین آموزشگاه توریسم مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1008
بهترین آموزشگاه هتلداری مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 824
بهترین آموزشگاه گردشگری مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1068
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 958
بهترین لوازم قنادی مهران و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1072
بهترین مرکز اجاره خودرو مهران و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1063
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 909
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1107
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1321
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1152
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1021
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 998
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1057
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1036
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 977
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1173
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1115
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1347
بهترین پزشکان عمومی مهران و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1146
بهترین متخصصین ریه مهران و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1110
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب مهران و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1113
بهترین متخصصین قلب و عروق مهران و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1138
بهترین روانپزشکان مهران و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 972
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی مهران و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1033
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1015
بهترین پلاستیک فروشی های مهران و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1180
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان مهران و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1058
بهترین کلانتری و اداره پلیس مهران و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1381
بهترین دفاتر پست مهران و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 991
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی مهران و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1155
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک مهران و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 893
بهترین هتل ها و اقامت گاه های مهران و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1136
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی مهران و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 903
بهترین نگارخانه های مهران و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1398
بوسیله عینی
1 1900
بهترین کتابخانه های مهران و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 937
بهترین تئاتر و تالار نمایش مهران و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 846
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی مهران و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1149
بهترین دادسراهای مهران و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1000
بهترین ادارات و سازمان های مهران و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 882
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی مهران و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 903
بهترین مساجد و حسینیه های مهران و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 979
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ مهران و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1044
بهترین دکوراسیون داخلی مهران و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 950
بهترین فرش فروشی های مهران و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 924
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های مهران و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 887
بهترین سمپاشی های مهران و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1122
بهترین شعبات مهر اقتصاد مهران و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 951
بهترین شعبات بانک سینا مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1021
بهترین شعبات بانک سامان مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 971
بهترین شعبات بانک پاسارگاد مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1014
بهترین شعبات بانک پارسیان مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1150
بهترین شعبات بانک شهر مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 933
بهترین شعبات بانک صادرات مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 867
بهترین شعبات بانک ملت مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 942
بهترین شعبات بانک ملی مهران و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 969
بهترین پمپ بنزین های مهران و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 934
بهترین بیمارستان های مهران و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1048
بهترین فروشگاه های شهروند مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 935
بهترین صرافی های مهران و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1049
بهترین موبایل فروشی های مهران و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 978
بهترین پزشکان مهران و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1097
بهترین آموزشگاه های رانندگی مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1057
بهترین گل فروشی های مهران و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1028
بهترین بانک های مهران و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 846
بهترین بیمه های مهران و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1341
بهترین دفاتر اسناد رسمی مهران و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1142
بهترین ابزار فروشی های مهران و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1036
بهترین کارواش های مهران و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 945
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو مهران و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 940
بهترین لوازم التحریری های مهران و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1216
بهترین خدمات کامپیوتری مهران و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1000
بهترین کافی نت و گیم نت های مهران و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 986
بهترین تاسیساتی های مهران و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 984
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 962
بهترین کیف و کفش فروشی های مهران و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 951
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های مهران و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1098
بهترین خشکشویی های مهران و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 950
بهترین خرازی های مهران و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1134
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1062
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 898
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه مهران و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 852
بهترین نانوایی های مهران و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1016
بهترین سوپرهای میوه و سبزی مهران و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1183
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ مهران و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 972
بهترین مراکز خدمات نظافتی مهران و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 920
بهترین مراکز زیبایی مهران و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1396
بوسیله Shaygan
1 2126
بهترین مراکز ماساژ مهران و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 934
بهترین دارالترجمه های مهران و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 بهمن سال 1395
بوسیله سپیده
2 2554
بهترین مزون های مهران و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1396
بوسیله سماااانه
1 1720
بهترین تعمیرات مبلمان مهران و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 964
بهترین امداد خودروهای مهران و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1233
بهترین باشگاه ورزشی رزمی مهران و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 964
بهترین عطاری های مهران و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1388
بهترین پزشکان متخصص اطفال مهران و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1184
بهترین مراکز سیسمونی مهران و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1144
بهترین مراکز مبلمان مهران و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1054
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های مهران و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1101
بهترین چاپخانه های مهران و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1010
بهترین تابلوسازی مهران و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 981
بهترین مراکز روانشناسی مهران و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1078
بهترین تعمیرگاه های مهران و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1120
بهترین لوازم یدکی خودرو مهران و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1079
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق مهران و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1051
بهترین آژانس های مسافرتی مهران و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1146
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن مهران و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
شنبه 25 آذر سال 1396
بوسیله موسوی
1 1717
بهترین متخصصین پوست ومو مهران و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1152
بهترین پزشکان متخصص چشم مهران و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1117
بهترین کلینیک های لاغری مهران و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1123
بهترین داروخانه های مهران و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1317
بهترین پیک بادپای مهران و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1159
بهترین باربری های مهران و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1060
بهترین قالیشویی های مهران و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله forozaaan
1 2010
بهترین آرایشگاه مردانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
0 3107
goodfriend
شنبه 10 اسفند سال 1398
بوسیله دلخوش
81 64918
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مهران در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3512
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مهران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 تیر سال 1390
بوسیله سحر احمدی
1 8097
بهترین عکاسی مهران و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
2 6789
بهترین مرکزدرمانی مهران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 3120
بهترین شیرینی فروشی و قنادی مهران و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 آبان سال 1390
بوسیله iliyad
1 8714
بهترین خواروبارفروشی مهران و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2571
بهترین تره بار مهران و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3086
بهترین پارک مهران و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 2840
بهترین تاکسی سرویس مهران و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 2903
بهترین رستوران مهران و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 3311
بهترین تالار مهران و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 4156
بهترین کافی شاپ مهران و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3449
بهترین قهوه خانه مهران و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2904
بهترین سفره خانه سنتی مهران و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3335
بهترین سینمای مهران و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3055
بهترین استخر،سونا،جکوزی مهران و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2981
بهترین مدرسه مهران و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله شهین
1 4070
بهترین مرکز خرید مهران و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 3894
بهترین مشاور املاک مهران و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3721
بهترین آموزشگاه کامپیوتر مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 12 اسفند سال 1396
بوسیله ساناز
2 8032
بهترین آموزشگاه زبان مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 آذر سال 1396
بوسیله شقايق صفوي
3 11372
goodfriend
دوشنبه 29 مرداد سال 1397
بوسیله مهسا سالارکیا
6 9508
بهترین کلاس آموزشی کنکور مهران و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 3545
بهترین مهد کودک مهران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
شنبه 9 اردیبهشت سال 1391
بوسیله دیبا
1 9128
goodfriend
دوشنبه 10 دی سال 1397
بوسیله sorena
14 20007
بهترین فست فود مهران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 3296
بهترین منطقه جهت سکونت مهران و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
0 2999

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران